5 důvodů proč si koupit oblekový kožený pásek u Artcutis.cz

Jsou pánové, kteří si oblek oblečou jen několikrát za rok. Někteří však jen několikrát za život a pro jiné je oblek „pracovní stejnokroj“. Nevíme, ke kterým se řadíte vy, ale víme, že do kalhot obleku, vyjma smokingu je kvalitní kožený pásek nutností.  Vzít si třeba oblek na svatbu a zapomenout opasek sladit s botami je malé faux-pas. Tanenční, svatba, maturita, státnice se bez kvalitního opasku do obleku neobejdou.

Artcutis.cz je eshop s velmi kvalitními opasky všech typů a barev. Obchod se zaměřuje na prvotřídní kožené opasky z hlazenice a používá bytelné spony italské a francouzské provenience. V nabídce obchodu jsou i XXL opasky z kůže.  U Artcutis si vybere i ten nejnáročnější zákazník. (Nebo zákaznice v sekci dámských kožených opasků)

A proč jít pro kožený pásek k Artcutis.cz?

1: hovězí hlazenice

Odolná hovězí hlazenice je základem každého jejich opasku. Už nechcete polyuretan, ekokůži nebo štípenku? Chcete opasek, který je odolný? V sortimentu artcutis.cz jsou jen takové.

2: vše skladem

Co nabízí, mají na skladě. Přijmou objednávku, zkontrolují ji , vytisknou fakturu, připraví opasek a zabalí hned v ten samý, případně následující den.

3: kreativita

Neprodávájí stejný opasek na 10 spůsobů. Mají sortiment a cit pro všechny věkové kategorie a vkusné kožené opasky v velké variabilitě barev i spon.

4: flexibilita

Upraví, vymění a nenošený vezmou zpět kdykoli. Nelimitují zákazníky 14 dny jako jiné eshopy.

5: prozákaznický přístup

Nenajdete jednoho zákazníka, který by mohl říct, moji objednávku odflákli a ještě mě ignorovali. Zákazník je u artcutis.cz na prvním místě za všech okolností.

Nejen v oblekových kožených opascích (a ne jen v oblekových) patří mezi Českou špičku.“