Unboxing YarnArt a s čím kombinovat Flowers

Zaznamenali jste super slevovku na duhovky YarnArt Flowers a Flowers Moonlight? Že ne?

Není nic jednoduššího než sledovat FB stránky www.pletemesi.cz, www.pletiemesi.sk nebo skupinku Krampolinka. Zde byste se dozvěděli, že proběhla slevová akce a Flowers bylo možno zakoupit za pouhých 200 Kč! No a v rozbalování balíčku YarnArt jsme se mohli mimo jiné podívat na to, s jakou přízí značky YarnArt lze kombinovat s Flowers či Moonlight.

Balíček nám zaslal e-shop www.bezvapleteni.cz, výhradní dovozce YarnArt do České republiky, moc děkuji, a všechna klubíčka zakoupíte ve výše zmíněných e-shopech. Dobrá zpráva – akce na Flowers se bude opakovat a momentálně běží sleva 20% na Flowers Moonlight! Rozbalování balíčku naleznete zde.

A co nás v balíčku čekalo?

YarnArt Flowers, 250g/1000m, 55% bavlna, 45% polyakryl, na šátky, plédy, šály, svetříky, topíky, šaty, sukně a dětské deky. Příze je celoroční. Návod na šátek od Míši Málkové z www.nahacek.net zde.

YarnArt Flowers Moonlight, 260g/1000m, 53%bavlna, 43% polyakryl, 4%metalické vlákno, na šátky, plédy, šály, svetříky, topíky, šaty, sukně a dětské deky. Příze je celoroční.

Flowers i Moonlight lze krásně kombinovat s Cotton Soft. Návod na šátek od cípu od Evy Lukášové z www.satkomaniacky.cz zde.

YarnArt Cotton Soft, 100g/600m, 55% bavlna, 45% polyakryl, výborná na šaty, tílka, svetříky, šátky, plédy, kardigany, kruhové vesty/svetříky. Je to moje nejoblíbenější uni příze, ze které jsme již tvořili topík s vodou, video návod zde, či top na plavky, video návod zde.

YarnArt Gold, 100g/400m, 92%akryl, 8%metalické vlákno, jemná příze, metalické vlákno není škrábavé, leskne se. Gold je vhodná na podzim, jaro a při zdvojení i na mírnou zimu. Tato příze je krapínek silnější než Moonlight, ale třeba na olemy atd. je určitě vhodnou alternativou skrz sílu příze a metalické vlákno.

YarnArt Violet, 50g/282m, 100% mercerovaná bavlna s leskem, úžasná na letní tvoření, šaty, tuniky, šatovky, sukně, trička, tílka, topíky, vyrábí se v mono, melange a s metalickou nitkou, moje srdcovka na léto. Mám momentálně rozdělaný top, na který se můžete brzy těšit.

YarnArt Jeans/Gina, 50g/160m, 55% bavlna, 45% polyakryl, super na podzim a jaro na oblečení, jinak celoroční na homedecor a hračky. Když jsem dotvořila dětskou deku z YarnArt Baby, tak mě napadlo vytvořit v podobném duchu i šátek, takže se můžete těšit na další video návod, po chvilkách již háčkuji jednotlivé kousky.

Moc děkuji www.pletemesi.cz za úžasný měnící polštářek, udělal mi vyloženě radost.

Krásné tvoření všem

K.

 

 

%d blogerům se to líbí: