Vítejte na stránce Krampolinka

Vítejte u mne doma – na stránce Krampolinka Háčkování.

Děkuji za milou návštěvu.

Ručně vyrobená věc má duši a srdce, má příběh, má důvod, má historii. Je propojená s tím, kdo ji vyrábí, s tím, kdo si ji přál, nebo s tím, kdo ji dostane.

Jmenuji se Katka, mám úžasnou dceru a háčkování je můj snový svět, kam si odbíhám od denní reality odpočinout a současně načerpat další energii. Ráda bych vám touto cestou nabídla své kreativní já, které promítám do návodů a videonávodů. Vše je zde zdarma pro ty z vás, kteří mají chuť tvořit s háčkem, objevili svou novou „lásku“, chtějí se rozvíjet, načerpat inspiraci a relaxovat s háčkem. Naleznete zde i spoustu informací z oblasti přízí, zajímavých knižních titulů, informace o právě vycházejících časopisech nebo trendech v oblasti háčkování. Součástí stránky je i malá školička háčkování s videi, takže se zde neztratí ani začátečník.

Budu mít radost, pokud budete tvořit dle mých návodů. Poprosím jen o jediné – nezneužívejte jich ke komerčním účelům. Bylo by to nefér. Nechávám v nich kus sebe, své ideály, nápady, představy i nálady, můj jedinečný podpis.

Pokud vás stránka zaujala, vezmete háček do rukou a začnete s novým koníčkem nebo se k háčkování vrátíte – můj úkol zde je splněný. Moc si přeji, aby jste byli nositeli této krásné ruční tradice a předávali ji dál, učili své blízké, děti nebo vnoučátka.

Pro radost z háčkování vám všem

Kateřina Ramil