Vítejte na stránce Krampolinka

Vítejte u mne doma – na stránce Krampolinka Háčkování Crochet.

Děkuji za milou návštěvu.

Ručně vyrobená věc má duši a srdce, má příběh, má důvod, má historii. Je propojená s tím, kdo ji vyrábí, s tím, kdo si ji přál, nebo s tím, kdo ji dostane.

Jmenuji se Katka, mám úžasnou dceru a háčkování je můj snový svět, kam si odbíhám odpočinout od denní reality a současně načerpat další energii. Ráda bych vám touto cestou nabídla své kreativní já, které promítám do návodů a videonávodů. Moje filozofie je poskytnout své zkušenosti a nápady ZDARMA všem, kteří v háčkování nalezli nového „parťáka“ a mají chuť do tvoření.

Háčkování vnímám jako tradiční rukodělnou činnost, která bývala běžnou výbavou každé ženy. Tradici je potřeba předávat dál, a to jde pouze tehdy, když jsme schopni se o své zkušenosti nezištně podělit. Kromě návodů se zde na webovce dozvíte i spoustu informací o novinkách v oblasti přízí, reportáže, informace o vycházejících časopisech, knihách nebo trendech v háčkování.  Součástí stránky je i malá školička háčkování s videi, takže se zde neztratí ani začátečník.

Budu mít radost, pokud budete tvořit dle mých návodů. Poprosím jen o jediné – nezneužívejte jich ke komerčním účelům. Bylo by to nefér. V návodech nechávám kus sebe, svůj čas, své ideály, nápady, představy i nálady, můj jedinečný podpis.

Pokud vás stránka zaujala, vezmete háček do rukou a začnete s novým koníčkem nebo se k háčkování vrátíte – můj úkol zde je splněný.

Moc si přeji, aby jste byli nositeli této krásné ruční tradice a předávali ji dál, učili své blízké, děti nebo vnoučátka.

Pro radost z háčkování vám všem

Kateřina Ramil

 

%d blogerům se to líbí: