Unboxing: Vlna-Hep a klubíčka NAKO

4.7.2020

Tadáá, nese se českým éterem zpráva, že značka NAKO našla u nás na trhu parťáka. Nově tato značka zakotvila v portfoliu Vlna-Hep a vy se můžete těšit na novinky NAKO v nabídce oblíbených e-shopů.

Rozbalování mega balíčku s novinkami na nás čekalo tento víkend. Měla jsem informaci, že v balíčku jsou klubíčka NAKO, a musím přiznat, že o některých jsem ještě vůbec neslyšela. Na společné rozbalování balíčku se můžete podívat sem. Pro příznivce této značky doporučuji jak sledovat NAKO na instagramu, tak mrknout na web. Mají totiž návody zdarma i v angličtině.

Nová klubíčka NAKO od Vlna-Hep má v nabídce již www.mojegalanterka.cz. Osobně jsem měla možnost „osahat“ NAKO již ve spolupráci s www.primaprize.cz. I tak jsem při rozbalení balíčku sedmi novinek měla hned jasné NAKO favority. Prvním z nich bylo

NAKO ELIT BABY MINI BATIK, klubíčko 100g/250m, 100% prémiový antipilling akryl, krásná, jemná, vzhledově jakoby s print efektem. Elit Baby bude super na oblečení všeho druhu, čepice, tunely, deky. Je velice jemňoučká a jestli jste příznivci Baby Best, tak tato je ještě o poznání jemnější, byť v ní není bambus.

NAKO ELIT 50, klubíčko 50g/125m, 100% prémiový antipilling akryl, co do síly příze a i na omak se mi jeví jako kompatibilní s Elit Baby. Bude super na podzim a jaro, při zdvojení zdoláte i mírnou zimu. Můžete vytvořit třeba tunely, čepice, šály, svetříky, deky.

NAKO BAMBINO MARVEL, klubíčko 50g/125m, 25% vlna, 75% akryl. Díky podílu vlny se může zdát drsnější, každopádně zahřeje. Bambino bude super na deky, bačkůrky, kabátky a je kompatibilní s
NAKO BAMBINO MARVEL PETIT, klubíčko 50g/125m, 25% vlna, 75% akryl, která je melírová.

NAKO VIZON ANATOLIA, klubíčko 100g/210m a jedná se o 100% prémiový akryl. Vizon bude super na svetry, ponča, čepice, tunely a unosíte v sezóně podzim, mírná zima, jaro.

NAKO SUPERLAMBS SPECIAL TWEED-NEW, klubíčko 100g/200m, 49% vlna, 51% akryl. Superlambs má jakoby tweed efekt a bude super na podzim, zimu a jaro. Dovedu si představit čepice šály, tunely, ponča či kabátky. Nevím proč, ale přijde mi, že je ideální pro výrobky pro muže.

NAKO PERU COLOR, 100g/310m, 25% alpaka, 25% vlna, 50% prémiový akryl. Peru vzoruje do pruhů, má mírný chloupek a hůře se páře. Díky alpace a vlně bude výrobek krásně hřát. U hraček, např. retro medvídek, bude mít zajímavý chlup a předpokládám, že půjde i mírně vyčesat. Pokud snesete vlnu, tak Peru unosíte od podzimu až do jara. Určitě zkuste někde nejdříve osahat (ideálně každou přízi s podílem vlny, mohéru, alpaky, merina atd.)

Poslední novinkou v balíčku je žinylková příze kompatibilní s Himalaya Dolphin Baby (co do složení a návinu) případně YarnArt Dolce (co do návinu).
BONBON PANDA BABY. Klubíčko má 100g/120m a je to 100% polyester. Hodí se na zimní tvoření a homedekor, např deky, polštáře, bačkůrky, případně hračky.

Moc děkuji Vlna-Hep za zaslání balíčku. Měla jsem zálusk na Mini Batik, ale nakonec mám rozháčkováno „něco“ z NAKO PERU COLOR.

Krásné tvoření všem

K.

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..