Balíček, sleva a rozhovor s Juskuv Design

8.2.2023

V posledním video streamu Povídání u Klubíčka #54 jsme si rozbalili balíček od JUSKUV. V dnešním článku naleznete Valentýnskou slevu i rozhovor s paní Lucií.

Pokud máte chuť vyzkoušet háčkování tašek, tak se pro Vás e-shop Juskuv Design stane správným parťákem. Najdete tam totiž úplně vše, co je na výrobu potřeba. Od materiálu šňůry, špagáty, tričkovina, přes komponenty jako jsou popruchy, spony či dna a víka k taškám, až po návody. Háčkovaná taška byla, je a bude trendy. Navíc si ji můžete sladit s outfitem, protože nabídka barev i materiálů je opravdu pestrá.

VIDEO STREAM POVÍDÁNÍ U KLUBÍČKA S JUSKUV

Juskuv Design je e-shop v Ústí nad Labem a doporučuji registraci k získání slev a bonusů. Třeba sleva 10% za první registraci, nebo další slevy věrnostní, objemové nebo množstevní. Juskuv Vám každý měsíc posílá na mail slevové kódy ve výši 10-20%. Pokud prosvištíte stránky Juskuv Design, tak zjistíte, že u každého klubíčka je přesný popis i rozměr spotřeby a celkově jsou u klubíček uvedeny důležité informace, které Vám výrazně ulehčí nákup. Pokud jste velkoobchod, můžete mrknout na podmínky prodeje klubíček JUSKUV sem.

V balíčku jsme si rozbalili novinkovou záležitost – žinylkovou přízi.  JUSKUV BABY SOFT je 100% polyester. Klubíčko má 100g a návin 100m v za sympatickou cenovku. Lze kombinovat s Himalaya Dolphin Baby, Mazlík, Foxy nebo YarnArt Dolce. Na barvičky mrkněte sem. Chystám pro Vás háčkovaný polštář, protože video návod tohoto typu ještě nemáme.

Dále jsme si rozbalili JUSKUV T-SHIRT YARN Medium jsou 100% kvalitní bavlněné špagáty o stejnoměrné šířce 7-9 mm, beze švů, netřepí se, nemají po celé délce klubka uzlík ani dírku. Oproti klasickým Bobilonkám materiál více pruží, ale je kombinovatelná se stejnou šíří Bobilonek nebo Biskvitů. Klubko má 320g a návin 100-120m. Hodí se na výrobu tašek, koberečků, košíků a homedekoru. Za sympatickou cenu pořídíte zde. 

Posledním klubíčkem byly malé cívky JUSKUV POLYESTER MACRAME 3, 100g/145m. Jedná se o 100% polyesterovou lesklou spletenou šňůru v šířce 2 mm. Nabízí se v parádní škále barev a hodí se na háčkované tašky, prostírání, organizérů a síťovek. Určitě si společně jednu síťovku vyrobíme. Juskuv Polyester Macrame pořídíte zde. Jestli potřebujete silnější šňůru, Juskuv nabízí i 3 mm sílu, tj. JUSKUV POLYESTER MACRAME 4, pořídíte zde.

PRÁVĚ BĚŽÍ VALENTÝNSKÁ SLEVA 18% NA CELÝ NÁKUP nad 300 Kč. Stačí zadat kód VALENTYN, pro slovenské kolegyňky VALENTYNSK. A můžete si JUSKUV klubíčka užívat jak jinak než s láskou.

Abychom si přiblížili e-shop Juskuv Design, paní majitelku Lucku jsem pro Vás vyzpovídala. Více si můžete přečíst i v článku na Fler.

Kdy vznikl nápad na založení e-shopu, co Vás k tomu vedlo?
Nápad vznikl během mého třetího těhotenství. Nechtěla jsem se vrátit do práce, která mě nenaplňovala. Stejně tak moje maminka se cítila v zaměstnání nešťastná a toužily jsme dělat něco svého. Maminka miluje ruční práce, je velice kreativní , tak jsme daly hlavy dohromady a začaly háčkovat. Nevyhovoval nám ale materiál dostupný na trhu, tak jsme postupně sháněly v zahraničí jiný, až jsme si začaly dělat vlastní a aby se nám to finančně vyplatilo, začaly jsme ho i prodávat a tak vznikl vlastně prodej galanterie.

Proč název JUSKUV Design?
Je to jméno mého exmanžela. Nikdo jiný se tak v republice nejmenuje, pouze jeho/naše rodina a tak jsme toto jméno chtěly použít jako značku. Navíc nám manžel s rozjetím e-shopu pomáhal, takže to bylo namístě

Pletení, háčkování či jiné ruční práce? Co máte právě v procesu tvoření?
U nás vede háčkování, ale na zakázku již netvoříme. Máme k prodeji pouze posledních pár kusů. Od výroby jsme přešly už jen na prodej galanterie.

Který materiál máte nejraději a proč?
 Všechny materiály máme rády, každý lze použít na něco jiného. Každopádně u zákazníků vede Polyester Macrame. Lze využít na mnoho věcí a také se snadno udržuje.

Jaký materiál/komponent by zákazníkům na e-shopu určitě neměl uniknout?
Zmíněná příze Polyester Macrame a pak bavlněné špagátyT-shirt yarn. Máme velký výběr barev a mají skvělé vlastnosti. Jsou pružnější než klasické špagáty a tak se s nimi lépe pracuje. Z kožené galanterie pak určitě doporučuji sady na výrobu batohů, ty jsou velice oblíbené

Plány nebo projekty do budoucna?
Určitě chceme e-shop rozšířit o další příze a kožené komponenty na výrobu tašek. 

Moc děkuji za rozhovor. Přejeme hodně štěstí a chuti do další práce. Juskuv Design naleznete na FB Juskuv  a své výrobky můžete sdílet ve skupince Háčkování s Juskuv Design. Na Instagramu hledejte @juskuvdesign.cz

Pohodové nakupování.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..