Časopis Ona Ví a jarní vydání

8.3.2024

Jarní tvoření nejen na Velikonoce s novým časopisem Ona Ví. Čakají Vás veselé barvy a jarní dekorace.

Jaro už pomalu ale jistě nahrazuje zimu a míchá si veselé barvy na paletě. Přivítejte doma Jaro! Dejte si do vázy barevné tulipány, vyzdobte si domov velikonočními dekoracemi.

Druhé letošní vydání se točí především kolem domova a kuchyně. Pojďte objevit rozmanité dekorace a načerpat inspiraci, která se vám bude hodin nejen v jarních měsících. Objevte společně s námi kouzlo vyšívání, práci z rounem či kouzelné Velikonoční dekorace z plsti. Pokud rády šijete, zaujme vás kolekce s motivem břečťanu nebo háčkovaná deka s cikcak vzorem. Snadno si s námi vytvoříte módní kousek, pro sebe nebo jako krásný dárek. V rubrice tvoření pro děti si společně můžete vytvořit hezké dekorace typické pro sváteční dny, které se prolínají celým číslem stejně jako příjemné pozitivní barvy. Pozadu nezůstávají ani recepty.

Stačí zalistovat, začíst se a pustit se s chutí do tvoření

Aktuální číslo v prodeji na stáncích od nebo s dopravou zadarmo na www.casopisyprovas.cz Předplatné časopisu Ona Ví pořídíte zde Tištěný výtisk v novinovém stánku nebo třeba na poště již od 15. února 2024. Více tipů a ukázka z časopisu na www.ona-vi.cz, na FB Magazín Ona Ví, případně na Instagramu Ona.vi.cz.

Z obsahu jarního vydání:
  • květinové aranžmá, obrázky z rouna, králíci ze lžiček;
  • vyšívání jehlou, křížkové vyšívání;
  • patchwork polštář, deka, prostírání, ubrus a taška;
  • háčkované mini ozdoby – NÁKRES ZDARMA POD TEXTEM, drhané hnízdo na vajíčko, háčkovaná cikcak deka NÁVOD ZDARMA POD TEXTEM, háčkovaná ovečka, háčkovaný luxusní svetřík;
  • pletené dětské šatičky a svetřík, pletený dámský svetřík;
  • recepty na sladké Velikonoční dobroty a recepty z vajíček.

SPECIÁL TAŠKY vyjde 21. března 2024 a květnové číslo ONA VÍ nás čeká 18. dubna 2024. 

Časopisem jsme si prolistovali v podcastu POVÍDÁNÍ U KLUBÍČKA #84 

Pohodové tvoření všem.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..