Háčkovaná zvířátka

3.10.2017

Před vydáním knižní novinky autorky Šárky Slavičínské bych ráda představila její dvě předcházející knihy s návody na háčkovaná zvířátka.

Háčkovaní ptáci

V této knize najdete návody na 17 převážně českých ptáků a jejich mláďata. Jako bonus návod na včelu medonosnou a babočku paví oko. Návody jsou napsány velmi jednoduše.

Jednotliví ptáci jsou zasazeni do lineární kresby prostředí svého přirozeného místa výskytu. Kniha též obsahuje téma výuka ručních prací na waldorfských základních školách.

Seznam ptáků, které v knize najdete: Sýkorka modřinka, Hýl obecný,

Vlaštovka obecná, Žluva hajní, Vlha pestrá, Dudek chocholatý, Čáp bílý, Ledňáček říční, Labuť velká, Kačer a Kachna divoká, Páv korunkatý, Kur domácí – slepice, kohout, kuře, Výr velký, Orel bělohlavý, Tučňák císařský, Včela medonosná, Babočka paví oko. U každého ptáčka je ještě návod na jeho mládě…..

 

Háčkovaná zvířátka

Tato kniha obsahuje návody na 30 nejrůznějších domácích i exotických háčkovaných zvířat. Návody jsou napsány velmi jednoduše, aby si i lidé, kteří nikdy nedrželi háček v ruce, mohli nějaké to zvířárko vytvořit. Některé části postupu se velmi špatně popisují slovy.

Proto je součástí knihy DVD s názorným postupem, které namluvila Lenka Vlasáková. Hudbu složil Petr Piňos.

Velikost knihy 25cm x 25cm. Tvrdé desky, šitá vazba, 130 stran.

Možno s autogramem. 🙂 V knize jsou návody na: medvěda, myš, kočku, zajíce, psa, opici, lišku, krávu, osla, žirafu, ovci, koně,  kozu, čuníka, datla a žlunu. Ke každému zvířátku je i návod na jeho mládě, kromě datla a žluny.

Knihu můžete zakoupit zde

Kontakt na autorku: sarka.slavicinska@email.cz

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply Lenka 10.10.2017 at 13:35

    Dobrý den,

    čeho se bude týkat nová kniha a kdy vyjde?
    Díky :-

  • Leave a Reply

    Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..