Háčkované zvířecí polštáře

14.10.2022

Ve video podcastu Povídání u klubíčka #47 jsme si prolistovali úplnou knižní novinku Háčkované zvířecí polštáře. 

Háčkované zvířecí polštáře je novinka z edice TOPP autorek  Veronik Hugová a Sonja Prellová. Kniha obsahuje nákresy a návody na háčkované polštáře různých tvarů – kulatý, čtvercový, obdélník a tvary zvířátek. Podle knihy si můžete uháčkovat lišku, kačenku, zajíce, slepici, pejska, kočičku, slona, želvu, ovečku, žabku, ledního medvídka, rybku, žraloka, opici, myšku, prasátko, tj. celkem 16 návodů na pestré polštáře háčkované buď základním sloupky – krátký, dlouhý, polodlouhý, nebo texturovaným vzorem, který je v knize vysvětlen. Každý postup je doprovázen barevnými fotografiemi, popisem a schématy.

Na háčkované polštáře zužitkujete různé zbytky. Doporučená a vyzkoušená příze je Drops Muskat, 50g/100m, 100% bavlna. Polštáře vycpeme buď koupeným polštářem, tj. háčkujeme na rozměr pořízeného polštáře, nebo dutým vláknem. Polštáře krásně zútulní nejeden dětský pokojíček nebo tematicky doplní období v roce.

Knihu bych volila od začátečníků po pokročilé. Je krásnou studnicí inspirace za přijatelnou cenu. Publikace Háčkované zvířecí polštáře je i krásným vánočním dárkem. Kniha je brožovaná bez přebalu lesklá, má 64 stran, doporučená cena je 159 Kč a za pořizovací zvýhodněnou cenu ji pořídíte na Knihcentrum.cz

A na knihu Háčkované zvířecí polštáře, případně jakoukoliv jinou knihu od Knihcentrum.cz můžete využít unikátní SLEVOVÝ kupon. Stačí zadat kód: krampolinka10 a až do 31. října 2022 můžete knihy u Knihcentrum.cz nakupovat s 10% SLEVOU!

A jestli máte chuť si o knihu zasoutěžit, skočte na můj Instagram nebo do FB skupinky Krampolinka, kde až do 16. října 2022 běží SOUTĚŽ o dva výtisk knihy Háčkované zvířecí polštáře. Hodně štěstí!

Knihou jsme si polistovali v Povídání u klubíčka #47

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..