Kniha Čepice Beanie

20.8.2021

Parádní ukázka a přehled háčkovaných čepic pro dospělé v jedné knize. Navíc s návody. Pojďte mrknout.

Publikace Čepice Beanie stylově uháčkované byla přeložena z německého originálu Be Beanie! v roce 2013.  V roce 2016 byla přeložena a vydána u nás a od té doby se těší popularitě.  Autorky Frauke Kieadisch a Tanja Steinbach se v knize zaměřily zásadně na pokrývky hlavy pro dámy a zpracovaly 26 krásných návodů pro obvod hlavy 54-58 cm. V knize naleznete návody na kulichy, homelesky, barety a hučky. Většina návodů má nákresy a ke všem modelům je fotografie výrobku na modelkách. Takto si můžeme lépe představit, zda-li nám určitý typ čepice bude slušet a směle se pustit do práce. Ideální pro inspiraci.

Návody jsou rozděleny do tří kategorií podle obtížnosti.  Publikace obsahuje popis postupu práce na jednotlivé sloupky. Autorky převážně používají přízi Schachenmayr, kterou můžeme pořídit i u nás.

Knihou jsme si online prolistovali ve video podcastu Povídání u klubíčka 15, video pod textem.

Kniha Čepice Beanie je brožovaná bez přebalu lesklá, obsahuje 48 stránek a knihu zakoupíte za cenu kolem 79 Kč na www.knihcentrum.cz. Až do 22. 8. 2021 si můžete o knihu zasoutěžit v tomto FB příspěvku.

Hezký a pohodový den všem

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..