Kouzelné lapače snů

14.3.2022

Máte chuť vyzkoušet výrobu lapače snů a nevíte jak na to? Publikace Kouzelné lapače snů Vás krok za krokem provede výrobou tohoto oblíbeného homedekoru.

Útlá publikace Kouzelné lapače snů s podnázvem Tajemné a fascinující přichází z edice TOPP (Tvoříme originálně pro potěšení) a je nabitá nápady na výrobu lapačů různých tvarů i velikostí. Kniha obsahuje 20 postupů na vyplétání různými vzory a ukázku dozdobení lapače. Tato dekorace pochází z indiánských kultur Severní a Střední Ameriky a hotové dozdobené lapače se zavěšují nad lůžko, aby odháněly zlé sny. Typický je kulatý tvar, použití pírek a dřevěných korálků.

Publikace byla přeložena v roce 2020 z německého originálu Zauberhafte Traumfänger a autorky prezentovaných lapačů jsou Sabine Roch, Ankje Serke a Inge Walz. Výroba lapačů je rozdělena podle obtížnosti od nejjednodušších až po složité. V knize naleznete předlohy na vyplétání a užitečné tipy, jak a čím lapače zdobit, což ocení ty z nás, které vyrábí háčkované lapače snů. Kromě kruhových lapačů zde můžeme najít tvar šestiúhelníku, lapač doplněný bambusovou zvonkohrou, šperky z lapačů, tvary hvězdy, srdce či obláčku.

Kniha Kouzelné lapače snů je brožovaná bez přebalu lesklá, má 48 stránek a za cenu 95 Kč zakoupíte na Knihcentrum.cz Listování publikací si můžete prohlédnout ve streamu Povídání u klubíčka.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..