KREATIV JARO 2019: ohlédnutí

2.4.2019

Uplynulý víkend patřila Ostrava všem kreativním osůbkám. Krásné jarní počasí doslova lákalo k výletu a výstava KREATIV JARO byla nabitá inspiracemi pro všechny věkové kategorie. V čem je jiná než zimní etapa? Za mne: plná barev a energie!

Letos se pořadatelé výstavy KREATIV rozhodli zařadit i jarní část. Osobně to považuji za výborné rozhodnutí. KREATIV PODZIM je poklidnou přípravou na vánoční svátky, návštěvníci hledají nápady na vánoční dekorace a vánoční dárky, vánoční koledy podtrhují slavnostní atmosféru. KREATIV JARO mi přišel naprostým opakem. Barvy, barvy, barvy – zelená, žlutá, červená, fialová, modrá. Z každé výstavní plochy sršela inspirace a dynamika a stánků, kde by se nic nedělo, bylo poskrovnu. Spoustu kreativních technik, stoly obsypané dětmi i dospělými, workshopy lákaly na „handmade“ výrobky se zaměřením na jaro a velikonoční svátky. Více než stovka vystavovatelů byla lákadlem pro všechny peněženky.

Co se klubíček týče – tentokrát se rozšířily řady o stánek BezvaPleteni.cz, výhradního dovozce přízí značky YarnArt do České republiky. Málo kdo to ví, ale tento dovozce má sídlo v Ostravě, takže pro všechny příznivce háčkování a pletení Moravskoslezského kraje – máte „na dosah“ skvost v podobě 70 druhů přízí (prodej pro maloobchod po celých baleních cestou PletemeSi.cz).

Letos jsem byla poprvé hostem tohoto stánku a s mnohými z Vás jsem měla čest potkat se osobně. Moc za to děkuji. Odvezla jsem si spoustu podnětů na podzimní etapu, nápadů, dobré nálady a úsměv na rtech. Pár postřehů: ano, vypadám jinak (úplně obyčejně), než na fotografiích z projektu MaminkaRoku.cz 🙂 a bohužel si už nepamatuji všechny návody, které jsem vytvořila. To byl důvod k vytvoření této webovky, kam vše pro sebe/pro Vás ukládám, abych měla v myšlenkách prostor na nové a nové nápady :).

Byli jste úžasní, krásně jsme si povykládali o klubíčcích, i něco málo uháčkovali a na dalším KREATIVU PODZIM proběhne klasických háčkovací workshop a předpokládám představení mé knihy návodů „Háčkujeme pro miminka“.

Budu se na Vás moc těšit a pokud můžete, zaznačte si do kalendáře další termín výstavy 15. – 17. listopad 2019.

Krásné tvořivé jaro plné inspirací přeje

Kačka

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..