Kreativ Podzim 2021: pomáháme tvořením

3.11.2021

Největší prodejní výstava Kreativ Podzim se blíží. Tři dny plné inspirace s adventní a vánoční tématikou doslova vybízí k pořízení originálních dárků nebo materiálů k vlastnímu tvoření. Letošní ročník je také ve znamení háčkovací výzvy pro Nedokubko.

Ve dnech 12.-14. 11. 2021 se na ostravském výstavišti Černá louka v pavilonu A  koná prodejní výstava pro všechny milovníky ručních prací. Více než stovka vystavovatelů představí svou tvorbu a pestrou škálu komponentů ke tvoření. Pojďte načerpat vánoční inspiraci, atmosféru a mrknout na nové módní trendy v oblasti handmade. Co na Vás čeká? Široký sortiment korálků, látek, krajek, přízí, kamínků, polymerových hmot, surovin pro výrobu svíček, floristické materiály a spoustu dalšího.

Pro své nejbližší můžete vytvořit nebo ihned na místě zakoupit originální vánoční dárky – kosmetiku, šperky, bižuterii, kresby, dřevěná alba, kabelky, originální oblečení, textilní doplňky pro dětské pokojíčky i dekorační předměty do domácnosti, případně výrobky z keramiky či skla.

V rámci letošního ročníku se můžete zapojit i do háčkovací výzvy „Kreativ pomáhá aneb háčkujeme pro Nedokulbko“. Háčkují se chobotničky, srdíčka či brože pro neziskovou organizaci Nedoklubko, která podporuje rodiče předčasně narozených miminek.

Jak se do výzvy zapojit? Stačí uháčkovat výrobek a ten buď do 10.11.2021 odevzdat na sběrné místo poboček OstravaInfo.cz, nebo háčkované výrobky přinést na výstavu Kreativ. Háčkovací výzva poběží ještě i týden po skončení výstavy, takže výrobky můžete poslat přímo organizaci Nedoklubko poštou. Výrobky před předáním prosím hygienicky zabalte do igelitových sáčků.

SLEVA na materiál se vždycky hodí. Na e-shopu MojeGalanterka.cz můžete zakoupit přízi na výrobu chobotniček, broží či srdíček s 10% slevou. Stačí před zaplacením zadat kód NEDOKLUBKO.

Na výstavu se chystám 13. listopadu a ráda bych zde strávila celý den. Pokud máte chuť se zastavit a povykládat o háčkování nebo jen tak, budu se na Vás těšit. Najdete mě pravděpodobně někde s háčkovanou chobotničkou a kávou u stánku Nedoklubko, nebo pobíhat někde s foťákem či telefonem, abych pro Vás mohla připravit krátkou reportáž a článek.

Vzhledem k epidemiologické situaci letos nebudou k dispozici workshopy a dílničky pro děti. I přesto věřím, že si výstavu Kreativ Podzim 2021 společně užijeme a načerpáme spoustu tvořivé a inspirativní energie.

Veškeré podrobnosti o výstavě včetně seznamu vystavovatelů a praktických informací pro návštěvníky naleznete na webu Kreativ Podzim www.kreativostrava.cz a facebookové události nebo na instagramu @kreativostravacz. 

Místo konání:
Černá louka 3235
702 00 Ostrava

Mapa areálu
Vstup na výstavu Kreativ je z bočního vchodu pavilonu A.

Vstupné lze pořídit v předprodeji. Předprodej vstupenek je ukončen 14.11.2021 v 10:00 hodin. Navíc vstupenky zakoupíte i na pobočkách OstravaInfo.cz nebo přímo na výstavě Kreativ.

Ceny vstupného:
Jednodenní: 110 Kč dospělý, rodinné vstupné (2+3 děti do 15-ti let) 260 Kč, děti, studenti, senioři a držitelé TP, ZTP, ZTP/P 60 Kč. Děti do 5 let ZDARMA, doprovod ZTP/P zdarma. Platí VIP karta 2021.

Otevírací doba:
pátek    12. 11.2021     10:00 – 18:00,
sobota  13. 11.2021     10:00 – 18:00,
neděle  14. 11.2021     10:00 – 16:00.

Parkování:
Možnosti parkování pro veřejnost v areálu Černá louka. Příjezd od Havlíčkova nábřeží. Platný ceník ZDE.

Hygienická opatření od 1.11.2021:
Ve vnitřních prostorách je nutné mít nasazen respirátor a dále:

  • doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin,
  • doložit negativní tzv. antigenní test starý nejvýše 24 hodin,
  • absolvovat samo test na místě a prokázat se negativním výsledkem,
  • doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů před dnem konání akce,
  • aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvou dávkových vakcín, první u jedno dávkových vakcín) musí uplynout nejméně 14 dnů.

DOPORUČENÍ A VLASTNÍ POSTŘEHY Z PŘEDCHOZÍCH ROČNÍKŮ
Lístky doporučuji zakoupit předem. Přímo na lístky se na výstavě stojí i hodinová fronta. Parkování lze vyřešit i parkovištěm u nákupního centra.
Na výstavě fungovala praktická šatna na kabáty.
U většiny stánků můžete použít k platbě i platební kartu, ale doporučuji si vzít s sebou dostatečnou hotovost.
Samostatný dětský koutek není k dispozici.
Pejsky i kočičky prosím zanechejte spíše doma. Na výstavě je to jako v úle, což zvířátkům vůbec nesvědčí.
Po celou dobu konání výstavy lze zakoupit kávu a drobné občerstvení.

Budu se na Vás těšit.

KR

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..