Kreativ Podzim 2021

19.11.2021

V dnešním článku se ohlédneme za výstavou Kreativ Podzim 2021. Ve světle současné situace je téměř zázrak, že se prodejní výstava uskutečnilaMoc děkuji organizátorům na nádherný zážitek. Pojďte mrknout se mnou.

Ve dnech 12.-14. 11. 2021 se na ostravském výstavišti Černá louka v pavilonu A  konala prodejní výstava Kreativ Podzim. V loňském roce se výstava bohužel neuskutečnila. O to více jsem se letos těšila. Obzvlášť na to, že zde budeme mít společný stánek s neziskovou organizací Nedoklubko. V rámci Kreativu Podzim totiž běžela háčkovací výzva, během které mohly tvořilky uháčkovat chobotničky pro předčasně narozené děti. Společný stánek jsme měli s Nedoklubkem hned v prvním patře. Vyvezla jsem skoro všechny háčkované zimní a podzimní modely, upravila jsem si stoleček, rozložila výrobky z mé knížky Háčkujeme pro miminka a přesně v desátou hodinu s úsměvem pod respirátorem jsem čekala na první návštěvníky sobotního dne.

A že jich bylo! Někteří se zastavili u stánku Nedoklubko a koupí stylových ponožek tuto organizaci podpořili, a někteří návštěvníci zavítali i do mého mobilního „ateliéru“ Krampolinka, kde si mohli vyzkoušet háčkované modely. Co jsem vypozorovala, nejvíce se líbil zigzag svetr, vivid svetr, crazy svetřík, šatovka a pončo. Pro děti pak capáčky a ušanka z mé knížky a čepička na doma. Moc děkuji všem za podporu, zastavení se u mého stánku a prohození pár slůvek. Měla jsem z návštěvy velkou radost a dodalo mi to spousty energie do dalšího tvoření. Už teď mohu prozradit, že bychom se mohli potkat na dalším ročníku Kreativu, tentokrát s workshopem o háčkování.

A co bylo na Kreativu Podzim 2021 dále? Mrkněte na video záznam pod článkem. Kvalita videa není nic moc – přeci jen jsem Vám to streamovala přímo do FB skupinky Krampolinka a na můj Instagram. Pro načerpání dobré kreativní nálady to však za shlédnutí určitě stojí.

Co se týče vystavujících, bylo jich více než stovka a na výstavě jste mohli koupit nejen komponenty na tvoření, ale i spoustu hotových výrobků. Mrkněte do galerie pod článkem. Pro mne letošní objev byla ručně barvená klubíčka od holek z Fleru Klubáci. Měla jsem radost, že svůj stánek mělo i Knihcentrum.cz a představilo publikace  pro tvoření edice TOPP. Velice mě zaujal nábytek, doplňky a výbava do dětského pokojíčku s kombinovanými háčkovanými výrobky Tamadi. Parádní byl stánek s kůžemi pro výrobu kabelek od  Yari Fashion. Byla jsem pozdravit Vierku z Jadoli (předení a zpracování vlny), holky z Kreatinky (špagáty Mila a háčkované tašky) a ručně barvená přadénka od JaBa Klubíčka. Pořídila jsem pár dárečků a vyrazila k domovu.

Kreativ Podzim 2021 byl nádherný zážitek. Tolik kreativních lidí na jednom místě Vás prostě nabije novou energií a inspiruje k tvoření, i kdyby jste nechtěli. Velký dík organizátorům, že vytvořili bezpečné prostředí s rozestupy a akce se mohla uskutečnit. No a velký dík patří Vám – tvořilkám – protože v rámci háčkovací výzvy se povedlo uháčkovat:

  • 210 Chobotniček
  • 33 Purpurových srdíček
  • 23 Čepiček na doma
  • 81 Ponožtiček, broží a dalších dárečků

Bylo to prima a příští rok v květnu nashledanou.

VIDEO NAVŠTÍVENKA

GALERIE A INSPIRACE

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..