Lednový unboxing YarnArt

20.1.2023

První online video podcast a unboxing letošního roku patřil novinkám YarnArt. A že to byla pastva pro oči!

V Povídání u klubíčka #53 jsme si rozbalili obří balíček novinek YarnArt od e-shopu Pletemesi.cz a Pletiemesi.sk. Klubíčka lze pořídit pouze po balících a cena je za celé balení. Rychlý přehled klubíček naleznete v tomto shorts.

Jako bonus dorazil i katalog YarnArt na letošní sezónu 2023. Musím přiznat, že listování katalogem s klubíčky je srovnatelné s návštěvou dítěte v cukrárně. Doporučuji kávu a klid na čtení. Katalog YarnArt pořídíte zde. A co nás čekalo v balíčku?

YarnArt REVOLUTION, směsové klubíčko 20% bavlna a 80% akryl v krásných tónech. Klubíčko má 150g a 75m a hodí se na čepice typu chunky (oversize). Vlákno je mírně seskané a omotané nitkou, takže vytváří zajímavý vzhled. Takto silné přízi sluší jednoduché vzory a obyčejné sloupky. Klubíčko je jemné a krásně hřejivé. Právě pro Vás připravuji super rychlý kulich Revolution na culík ve dvou velikostech. Pokud culikové čepice nemáte rádi, stačí přidat řadu – dvě a máte super skvělý, rychlý a hřejivý kulich, který stačí zakončit obří bambulí. Výroba kulichu nezabere ani hodinu! Spotřeba je 4 čepice ze tří klubíček. YarnArt Revolution pořídíte zde.

YarnArt OLIMPIA, což je směsové klubíčko 20% vlna a 80% akryl v parádních melírových barvách. Klubíčko má 100g a návin 100m. Jedná se o silnější zimní přízi podobného typu, jako je Revolution, ale tenčí. Vlákno je více stočené, ale taktéž omotané černou nitkou. Bude se perfektně hodit na čepice, tunely, vesty nebo homedekor typu polštáře. YarnArt Olimpia pořídíte zde.

YarnArt PASSION je zajímavé směsové klubíčko 20% vlna a 80% akryl. Klubko má 100g a sympatický návin 200 m. Passion se hodí na svetříky, čepice, šály, tunely, kardigany či rukavice od podzimu do zimojaří. Strakatým klubíčkům sluší jednoduché nenáročné vzory nebo reliéfní sloupky. YarnArt Passion pořídíte zde.

YarnArt HERITAGE je krásně barevné směsové klubíčko 25% vlna a 75% akryl, 50 g v návinu 125m. Tloušťkou se hodí na jarní nebo podzimní tvoření. Klubíčko je krásně jemné a nekousavé. Z Heritage bude super svetřík, čepice, tunel, pléd či šála. YarnArt Heritage pořídíte zde.

Poslední z balení je YarnArt JEANS SPLASH v klasickém směsovém provedení 55% bavlna a 45% akryl. Klubíčko má 50g a návin 160m. Hodí se vyloženě na jarní a podzimní tovření na oblečení typu svetříky, deky, čepice, ale i hračky a homedekor. Výhodou je, že je Jeans Splash kompatibilní s YarnArt Jeans, Jeans Tropical nebo Jeans Crazy, takže ji můžete rovnou vyzkoušet na těchto video návodech:

  • šátek Jeans Crazy, video návod zde
  • čepička Gina/Jeans, video návod zde
  • dráček Jeans, video návod zde
  • čepička Jeans Tropical pro miminka, video návod zde
  • homeleska Jeans Tropical, video návod zde

Naskladnění všech barev Jeans Splach hlídejte na Pletemesi.cz nebo Pletiemesi.sk. Pohodový nákup všem.

Povídání u klubíčka č. 53

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..