Nový ročník „Maminka roku 2019“ a červené lodičky

27.3.2019

Billboard? Jako já? Skromnost stranou. Takže červené lodičky, ať mě každý na tu dálku vidí a vůbec mi nevadí, že se velikost 40 v obřím plakátovém rozměru rázem mění na metr a půl! Každopádně děvčata – je to Vaše zásluha! Takže až do října můžete potkat obrovský billboard u dálnice nebo kdekoliv po celé republice a na něm má maličkost s mou úžasnou dcerkou. Poznávací znamení: červené lodičky. Další ročník projektu Maminka roku 2019 právě startuje!

Ačkoliv se nepokládám a nikdy jsem o sobě neuvažovala jako o bloggerce nebo youtuberce, nemožné se stalo realitou. Díky odhodlání paní Dáši a Vaší podpoře se nám podařila veliká věc. Háčkování zazářilo, naše háčkovací komunita zesílila, a to co dělám, získalo konečně rámec a cíl. Loňský ročník projektu Maminka roku 2018 je úspěšně za námi, diplom za prvenství kategorie Maminka bloggerka má čestné místo „na nové“ adrese a redakce časopisu Maminka.cz právě vyhlásila nový ročník projektu Maminka roku 2019.

Pokud znáte nějakou šikulku, která se zabývá bloggováním, youtuberstvím, nebo začala podnikat a je na mateřské/rodičovské dovolené, neváhejte a přihlaste ji. Možná nemá dost odvahy nebo o projektu vůbec neví! Právě vy můžete být iniciátorem nové startovní čáry v životě někoho, o kom si myslíte, že by si zasloužil pár kapek ocenění, za to, co dělá.

Pravidla a přihlášku můžete nalézt zde.

Důvod, proč se přihlásit, si můžete přečíst zde.

A upoutávkové video můžete najít zde.

Všem krásný a pohodový jarní čas plný inspirace.

KR

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..