Ona Ví – Speciál dárky

11.10.2022
Nápady na vánoční dárky a vánoční tvoření, to je nové vydání časopisu Ona Ví – Speciál dárky.

Ona Ví – Speciál dárky je Váš vánoční průvodce, kde najdete 30 tipů na dárky pro své nejbližší. Časopis nabízí celou škálu tipů a triků na dárečky i s návody vytvořené nejrůznějšími technikami. Nezapomínejte na to, že ručně vyrobené dárky vdechnou Vánocům duši, jsou jedinečné a neopakovatelné. Nechte se inspirovat a s novým Speciálem dárky můžete vyrobit:
  • háčkované zvonečky, mandaly s vločkou či přáníčka, NÁVOD na háčkovaný pytlíček naleznete v galerii jako ochutnávku. Háčkovaný pytlíček vyrobíte z příze Elian Crochetta;
  • šitá a patchworková prostírání, běhouny, polštáře a deky pro vánočně laděný interiér;
  • vánoční quilling, kterým můžete vyrobit personalizovaná vánoční přání či pozvánky ke svátečnímu stolu;
  • papírové tvoření, které využijete při balení dárků, NÁVOD na výrobu papírové tašky naleznete v galerii jako ochutnávku;
  • tvoření s dětmi s vánoční tématikou;
  • vyšívání zimně laděných motivů, které využijete od ubrusů přes polštáře až po prostírání;
  • pletené modely do sněhového počasí;
  • recepty na jedlé dárky;
  • vánoční a zimní dekorace pro příjemné stolování s rodinou.

Při tisku časopisu SPECIÁL DÁRKY bohužel došlo k tiskové chybce u nákresu na háčkovaný zvoneček. Zde pod textem nebo na webu Ona Ví naleznete správný nákres. S velkou omluvou nám vše doplnila redakce Ona Ví. Děkujeme.

V novém Speciálu dárky si každý najde tu svou kreativní techniku. Drobné dárečky se budou hodit třeba i na Vánoční jarmarky do škol a školek nebo jako pozornost pro své kolegy a kolegyně do zaměstnání.
Tištěný výtisk Speciál dárky zakoupíte od 6. října 2022 jednoduše online zde. Poštovné po České republice máte zdarma. Pokud Vám stačí online výtisk hned do e-mailu, stačí objednat zde.
Speciál dárky můžete zakoupit i ve své oblíbené trafice. Více tipů a ukázka z časopisu na www.ona-vi.cz.

Předplatné a současně tip na vánoční dárek pro sebe či kreativní kamarádku pořídíte zde. Redakci Ona Ví, návody, tipy a upoutávky naleznete:

Pohodový den všem

Katka

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..