Ona Ví Speciál Tašky

8.4.2024

Tašky, kabelky, síťovky, psaníčka či baťůžky. Třicet návodů a postupů na háčkování, pletení, drhání i šití na Vás čeká v novém Ona Ví Speciál Tašky.

Vyrobte si kreativně a jednoduše, ručně šitou, háčkovanou, pletenou tašku. Větší tašku, kabelku, crossbody, batůžek či psaníčko a mnoho dalších tašek s podrobným popisem. Záleží jen na vás, který projekt zvolíte. Co mne v novém Speciálu Tašky nejvíce zaujalo?
Rozhodně háčkované tašky ze čtverců. Pod textem na Vás jeden návod ZDARMA čeká. Tašek s motivem čtverců, pětiúhelníků a šestihúhelníků je v časopise opravdu plno. Od pestro barevných po jednobarevné kombinace čtverců a jednoduchých vzorků. Dále je v časopise postup na drhané a pletené psaníčko. To mne doslova uchvátilo. Jednoduchý střih a krásný doplněk je na světe. Stálicemi ve světě háčkování jsou i baťůžky nejrůznějších tvarů. Zde doporučuji háčkovat na kruhové koženkové dno, aby baťůžek držel krásně tvar. Speciál se dále věnuje i šitým nebo patchworkovým taškám.
Věřím, že si v tomto čísle Ona Ví Speciál vybere tašku podle vlastního vkusu opravdu každý.
Objednávky s poštovným zadarmo na www.casopisyprovas.cz. Předplatné časopisu Ona Ví pořídíte zde Tištěný výtisk v novinovém stánku na Vás čeká od 21. března 2024Více tipů a ukázka z časopisu na www.ona-vi.cz, na FB Magazín Ona Ví, případně na Instagramu Ona.vi.cz.

Časopisem jsme si prolistovali v podcastu POVÍDÁNÍ U KLUBÍČKA #86 

Pohodové tvoření všem.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..