Povídání u klubíčka 80 a novinky CLASSIC a START od Vlna Hep

10.12.2023

Vánoční překvapení od české firmy Vlna Hep přichází jako opravdový vánoční dárek. Nová klubíčka budou v prodeji od pátku 15. prosince a Ježíšek má týden na to, aby je doručil pod Váš stromeček.

V jubilejním vysílání podcastu Povídání u klubíčka jsme si odtajnili dvě naprosto utajené novinky od Vlna Hep, a to téměř v plné barevné škále. Co nás čekalo v obrovském balíku?

POVÍDÁNÍ U KLUBÍČKA #80

Nové klubíčko s příznačným názvem VLNA-HEP START má 50g a návin 150m. Jedná se o 100% akryl za bezkonkurenční cenu. Klubíčko ocení všichni, kteří se chtějí naučit háčkovat a nechtějí zatím investovat do dražších klubíček. Start je slabší akryl bez antipillingu, který se hodí na oblečení od podzimu do jara nebo na celoroční projekty typu homedekor. Ze Startu jsem pro Vás uháčkovala kulíšek na ukázku. I z levnějšího materiálu lze uháčkovat parádní model. Video návod na kulíšek Start pro Vás chystám na povánoční tvoření. Vzorek je naprosto geniální, vypadá jako pletený a protože máme celou barevnou škálu, uháčkujeme si i pestrobarevný tunel se stejným vzorem, co říkáte?

Druhá tajná novinka je super klubíčko VLNA-HEP CLASSIC. Jedná se o směs 50% bavlna a 50% akryl. Klubíčko má 50g a návin 105m. Díky složení se hodí od podzimu do jara na čepice, šály, tunely, svetříky, rukavice nebo homedekor typu polštáře či deky. Takto silná příze je perfektní pro pletací mlýnky Addi a Sentro. Z této příze jsem pro vás připravila vzoreček, abyste mohli mrknout, jak se Classic na háčku chová. Za mne super klubíčko, které v nabídce Vlna Hep typově chybělo. Takže vzhůru do tvoření.

Poslední překvapení v balíčku byla nově rozšířená barevnice VLNA-HEP PP MACRAME. Úžasné moderní barvičky lesklé spletené šňůry o síle cca 2 mm se hodí na tvoření tašek, psaníček nebo vánočních dekorací. Klubko-cívka má 100g a návin 85m. Jedná se o 100% hladký polyester. Vloni jsme si vyrobili věneček PP Macrame na vánoční stromeček, který je za deset minut hotový. Z PP Macrame budou perfektní síťovky.

Pro více novinek a informací můžete sledovat Vlna Hep na FB stránce nebo na Instagramu.

Připomínám, že všechna klubíčka budou k dispozici e-shopům od 15. prosince 2023, takže vyhlížejte novinky ve svých e-shopech, ať si je můžete rozbalit jako opravdový vánoční dárek.

Pohodový nákup.

 

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply Háčkovaná homeleska nebo kulich Bublina - www.krampolinka.cz 9.1.2024 at 18:31

    […] Přízi Vlna Hep Classic Merino koupíte v oblíbeném e-shopu. Klubíčka a celou barevnou škálu jsme si představili v podcastu Povídání u klubíčka #80 zde a dále v článku zde. […]

  • Leave a Reply

    Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..