Příze značky LANOSO: nekonečné variace na všechna roční období

16.6.2018

Turecká společnost vlastnící značku LANOSO působí na trhu s přízemi od roku 1987 a již v té době přijala zásady kvality a poctivosti.

Nabízí širokou škálu různých přízí – v současnosti jich vyrábí a prodává přes 80 druhů! Její kvality již dlouhou dobu doceňují zákaznice na východních trzích a v poslední době se prostřednictvím eshopu tureckeprize.cz dostává i na trh český. Mottem značky je „Svou kvalitou a přirozeností Lanoso rozehřeje Vaše srdce“ a my doufáme, že si získá i srdce zákaznic v České a Slovenské republice.

Při návštěvě e-shopu tureckeprize.cz zjistíte, že Lanoso myslí na všechna roční období za vás. Nekonečné barevné kombinace v různém složení i návinu, spousta inspirace a prostoru pro tvoření.

Vyzkoušela jsem mercerovanou bavlnu Musice (Lanoso Merserized Mucize – luxusní čistě bavlněná příze z egyptské giza bavlny, mercerovaná s hedvábným leskem, jemná, hladká, v tlumených či zářivých barevných kombinacích, navíc nenitkuje – práce s ní je opravdovým potěšením. Má i jednobarevnou variantu Merserized. Na svetříky, šaty, šátky, topy, čepičky,
bačkůrky, dečky, hračky, bytový textil, návin: 210m, gramáž: 100g) Z jednoho klubíčka vznikla celá sada pro miminko – čepička, bačkůrky i šátek.

Krásnou záležitostí je i Hanimeli ( luxusní čistě bavlněná příze z egyptské giza bavlny, mercerovaná s nádherným saténovým leskem, jemná, hladká, v atraktivních barvičkách. Na svetříky, šaty, šátky, topy, čepičky, bačkůrky, dečky, hračky a bytový textil, návin: 169m, gramáž: 50g)

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..