Recenze knihy Háčkované doplňky pro děti

20.8.2021

Období čepic, nákrčníků, baretů, kulichů, šál a kapucí se blíží skokem. Dnes pro Vás mám tip na koupi publikace, která se věnuje právě této tématice.

Publikace Háčkované doplňky pro děti byla přeložena z německého originálu Kinderaccessories häkeln v roce 2015. V roce 2017 vyšla v překladu a je k dispozici všem milovnicím háčku. Knihu napsala Sonja Donnenwirth a ve své publikaci přináší 22 návodů na háčkované  čepice, ušanky, kukly, barety, kloboučky, kapuce, tunely a nákrčníky. Dokonce zde naleznete návod na bezprstové rukavice nebo rukávník.

Návody jsou rozděleny do tří kategorií podle obtížnosti.  Velikostně se výrobky pohybují od obvodu hlavy 48 cm . Autorka v knize převážně používá příze Schachenmayr, které zakoupíme i u nás.  Doplňky jsou laděny do zvířecí říše, ale nalezneme zde i elegantní modely pro pravé mladé dámy. Na konci publikace je například postup na tvorbu bambulí.

Knihou jsme si online prolistovali ve video podcastu Povídání u klubíčka 15, video pod textem.

Kniha Háčkované doplňky pro děti je brožovaná bez přebalu lesklá, obsahuje 48 stránek a knihu zakoupíte za cenu kolem 79 Kč na www.knihcentrum.cz. O knihu si můžete zasoutěžit až do 22. 8. 2021 v tomto příspěvku na FB.

Hezký a pohodový den všem

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..