Sady na batohy, vaky a kabelky od PrimaPrize.cz

12.6.2020

V dnešním rozbalování balíčku na nás vykoukla novinková sada na výrobu tašek, batohů či vaků. Koženkové sety společně s Prima Šnůrami zakoupíte na www.PrimaPrize.cz.

Rozbalování balíčku proběhlo 31. května 2020 ve skupince Krampolinka na Facebooku a záznam naleznete na YouTube zde nebo na mém Instagramu na IGTV zde. Původně jsem si objednávala přízi YarnArt Pacific, abych pro Vás mohla dokončit videonávod na kruhový kardigan. Také mi tam přiskočily dvě klubíčka Alize Diva, abych mohla natočit letní šaty z Alize Diva Ombre Batik, kterou jsme si rozbalili již minule. A při té příležitosti, kde se vzalo, tu se vzalo překvapení od PrimaPrize.cz v podobě komponentů na tašku a batoh a čtyři balíčky Prima Šňůr.

Nechala jsem Vás hlasovat, co si vyrobíme nejdříve, ale vyšlo to téměř napůl stejně, takže to opravdu vypadá, že postupně bude videonávod na oba výrobky, jen co dotáhnu letní resty. A co nás tedy v balíčku čekalo?

YarnArt Pacific je klubíčko 50g/200 m, 80% akryl a 20% vlna v nádherných barvách. Příze je teňoučká, ale výrobek hřeje. Z necelých dvou klubíček jsem vyrobila vestu pro mé dítko (4-5 let) a z necelých 4 klubíček vestu pro sebe. Komu nevyhovuje vesta, zpracuji pro Vás i videonávod na stejný typ, ale kardigan. Příze se jinak hodí od jara do podzimu na lehké svetříky, ponča, čepice, šály, šátky, plédy.

Alize Diva je klubíčko 100g/350 m, 100% mikroakryl s hedvábným vzhledem. Divu můžete pořídit i jako Divu Batik nebo Divu Ombre Batik. Výrobky od šatů, šatovek, topů, triček, sukní, svetříků, ale i deček můžete nosit od jara do podzimku.

Prima Šňůry je klubko 230g/100m, 100% bavlna vnější, 100% akryl vnitřní, šíře 3.5 mm. Příjemný materiál na výrobu homdekoru od polštářů, podsedáků, prostírání, koberečků až po tašky a batohy. Prima Šnůry se vyrábí i v šíři 5 mm.

Koženková souprava na výrobu vaku, která obsahuje dno, vrchní lem s dírkami, zkracovač a popruh s karabinkami. Průměr dna je 25 centimetrů a dno i vrchní část má perforované dírky pro přichycení šňůr. Sada je naprosto luxusní, opravdu stačí vybrat šňůru a barvu a jde se na to.

Koženková souprava ucha  a koženkové dno. Ucha mají délku 53 centimetrů a mají drobné dírky, pomocí kterých lze ucha našit na kabelku. Dno má délku 25 cm a šířku 12.5 cm a má také perforované dírky pro přichycení šňůr. Díky dnu taška hezky drží tvar a když bude dobře zvolený vzoreček, ani nebude potřeba tašku vypodšívkovat.

Koženkové soupravy zakoupíte zde.

Krásné tvoření a spoustu inspirace

K.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..