Unboxing novinek Mool

18.11.2021

Další várka krásně umotaných duhových klubíček značky Mool nás čekala v rozbalovacím podcastu Povídání u klubíčka. Pojďte mrknout se mnou.

V balíčku od I-prize.cz, výrobce duhovek MOOL, na nás čekala doslova duhová nádhera. Řada duhovek MOOL (čti můl) se nám rozrostla o další druhy a momentálně čítá 14 druhů plus kolekce. Abychom to neměli tak jednoduché, I-prize.cz spolupracuje s HrackyLuma.cz, takže část sortimentu MOOL najdete i tam. Doporučuji prosvištět oba weby, holky mají nabídku i co do barev rozdílnou.

Když to shrnu, duhovky MOOL jsou rozděleny na Rainbow (3 + 4 nitka) – klasická duhovka, Mix (3+4 nitka) – melírek, Crazy (3+1) – duhovka s crazy nitkou, Original – jednobarevná klubíčka, Minor – malá duhová klubíčka s návinem 500 m, novinková Star (4 nitka) – duhovka s lurexem, Star Mix (4 nitka) – melírek s lurexem. Poslední dvě zmiňované jsme si představili v tomto článku. Z Mool Star sada Krampolinka jsem Vám tento týden představila vánoční šatičky velikost 122 (5-7 let) a ze sady zůstalo i na šátek (video návody budou co nejdříve). Duhovky si můžete zakoupit v návinu na přání a jedná se o 50% bavlnu a 50% akryl.

V dnešním rozbalování balíčku na nás čekalo připomenutí novinky Mool Star Mix s lurexem, 4 nitka protkaná lurexovou jemnou nitečkou, barva č. 9908. Toto klubíčko má 600 metrů a zkusím z něj svetřík pro mé dítko. Mool Star Mix v této barvě z minulého balíčku totiž putovala do soutěže a klubíčko je táák krásné, že mi holky umotaly ještě jedno jako překvapení. Moc děkujeme.

Rozbalili jsme si úplnou NOVINKU MOOL REPEAT, 3 nitka v délce 850 metrů, barva č. 707 v krásných modrých tónech. Klubíčko má stejný vnitřní i vnější okraj. Hodí se na šátky, topíky, sukýnky i šatičky. Ráda bych vyzkoušela šálu – bude mít totiž oba konce krásně stejně barevné.

Dále na nás vyskočila NOVINKA MOOL VÁNOČNÍ KOLEKCE. Klubíčko je speciální. Krom krásných vánočních barviček je to tří nitka, ale až v poslední barevné sekvenci je jemná lurexová nitka. Klubíčko má 1000 metrů, barvička 223 a bude perfektní na slavnostní vánoční šátek, šál, topík či šatičky. Věřím, že by z duhovky byl i krásný kruhový ubrus.

Další novinkou je MOOL CRAZY RAINBOW. Jedná se o 3+1 nitku v návinu 1000 metrů, barva č. C42 a je speciální tím, že klasickou duhovkou probíhá vícebarevná nitka, takže vzniká naprosto jedinečný a neokoukaný vzhled. Z jarně laděné duhovky bych chtěla vyrobit svetřík pro dítko.

No a poslední novinkou je MOOL LIMITOVANÁ EDICE COLOR. Na těchto duhovkách se promítá kreativní já a speciálně tato edice je v nabídce naprosto odlišná. Každý e-shop (I-prize či HračkyLuma) mají svou vlastní originální kolekci. Pozor – zde se opravdu cílí na originalitu, takže stejné klubíčko již nikde jinde nepotkáte a klubíčka se dají zakoupit jen jednou. A to je na duhovkách to nejkrásnější – jedinečnost.

Já moc děkuji za možnost Vám tyto duhovky představit. Pohodový nákup všem.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..