Unboxing s Joom č. 17

6.9.2022

Nedělní várku inspirace na tvoření z marketplace Joom jsme si rozbalili v Povídání u klubíčka č. 42. Pojďte mrknout.

V Povídání u klubíčka 42 jsme si rozbalili další balíček od marketplace Joom.com, který má sídlo v Lotyšsku.  Marketplace znamená, že tato platforma nabízí prodej zboží z celého světa od Číny po USA. Postupně zkoušíme různé vychytávky na tvoření. Jestli narazíte na nějakou vychytávku, kterou bezpodmínečně chcete vyzkoušet, ale máte strach, jak to bude vypadat, stačí mi napsat třeba na FB nebo Insta zprávu s odkazem. Pokud to bude možné, ráda objednám, společně rozbalíme a pro Vás vyzkouším. Tak to bylo i s navíječem klubíček, různými druhy háčků, knoflíků, pletacím mlýnkem nebo klubky.

Vše si můžete prohlédnout zpětně v těchto článcích Joom č. 1, Joom č. 2, Joom číslo 3, Joom číslo 4, Joom číslo 5, Joom číslo 6, Joom číslo 7, Joom číslo 8, Joom číslo 9, Joom číslo 10, Joom číslo 11, Joom číslo 12, Joom číslo 13, Joom číslo 14 , Joom číslo 15, Joom číslo 16 (deštník na přadénka), které se věnují rozbalování balíčků a produktů z Joom.com.

Zkusila jsem opět objednat překližkové písmeno „K“ na tvoření. I tentokrát dorazilo písmeno zlomené. Jak na reklamaci si můžete přečíst v článku Joom č. 14. I tentokrát jsem při reklamaci postupovala úplně stejně. Natočila a nafotila poškozené zboží, zkopírovala číslo objednávky, a to vše se jménem jsem vložila do chatové komunikace s česky hovořící podporou. Minule trvalo vrácení peněz ve formě bodů na můj Joom účet cca dva dny, tentokrát, a to byla neděle, jsem do večera měla bodíky zpátky. Překližkové písmenko „M“, objednáte zde, dorazilo v pořádku. Zkrátka mi písmeno „K“ není přáno. Nevadí, budu dekorovat kytičkami pouze písmenko „M“.

Co nás tentokrát čekalo v balíčku od JOOM?

Nejvíce jsem se těšila na kreslicí kreativní tablet pro děti nejen do školy. Tablet nastartujete tlačítkem na spodní hraně pod symbolem koše. Ze zadní části vysunete směrem do leva tužku a tou po tabulce kreslíte. Jakmile Vás obrázek nebaví, nebo se nepovedl, stačí zmáčknout tlačítko odpadkového koše a máte čistou plochu pro další kreslení. Původní tablet máme už cca rok a půl, ale chtěla jsem vyzkoušet i tuto velikost. Vyrábí se v několika formátech a buď máte černobílý nebo barevný podklad. My máme velikost menší a teď A4 a značně mi připomíná magnetickou tabulku z mého mládí, co vypadala jako rádio.

Toto je ovšem o pár let modernější a dítě si na tom kromě kreslení a čmárání obrázků může trénovat písmena, čísla, nápisy, zkrátka cokoliv, co ho baví. Rozhodně doporučuji, věřím, že si tabulku dítko zamiluje. Kreslící tablet je na plochou baterku, kterou lze vyměnit. Tablet se prodává jako 12inch (12 palců úhlopříčka) a multicolor (vícebarevný podklad), pořídíte zde.

Dále jsme si rozbalili černý vrstvený volán. Líbil se mi, protože je již předchystaný a stačí ho našít na úplet, tričko, šaty či sukýnku. Vypadá kvalitně, elegantně, prodávají 3 metry, šířka 10 cm. Můžete si vybrat i z vícero barev. Volán zakoupíte zde.

V balíčku byl i bílý vrstvený volán. Překvapilo mě, že je na gumičku, takže stačí mírně natáhnout a přišít a tím se okraj také nařasí, takže super vychytávka. Šířka volánu je 8 cm a dorazí necelý metr. Volán pořídíte zde.

Široká bílá vsadka, 8 cm, která se hodí na lemy, na dekoraci výstřihů, spodních lemů sukní, šatů, svetrů atd. Jsem šikulka, objednala jsem si ji podruhé. No prostě se mi líbila, tak mám doma další metřík. Širokou vsadku v bílé pořídíte zde.

Sada velkých plastových háčků, od 7 mm do 20 mm. Objednávala jsem hlavně kvůli větším velikostem, tj. 20 mm a 15 mm. Takto velké háčky se hodí na háčkování buď šňůrami nebo docílíme velká oka na silné přízi. Určitě letos takový projekt vyzkoušíme. Sadu pořídíte zde.

Cestovní sada šití. Využijeme doma na sešívání projektů, knoflíků atd. Má pěknou škálu nití a super výbavu. Navíc se vše dá krásně zabalit do pouzdra a uklidit, takže se nic neztratí. Sada se hodí i do lázní nebo na cesty, když potřebujeme mít pěkný výběr a dobrého pomocníka. Sadu koupíte zde.

Stříbrný rámeček s rukojetí na výrobu háčkované kabelky. Tak to jsem musela vyzkoušet. Je obdélníkového tvaru, stačí na něj naháčkovat kabelku a vznikne elegantní taška do ruky. Délka je 20.5 cm, šířka 8.5 cm. Zavírání vypadá kvalitně, ucha jsou připevněny kovovým kroužkem. První řadu doporučuji nastehovat a poté háčkovat tenkou šňůrou nebo přízí.  Rámeček pořídíte zde.

Kreativní sada na tvoření pro děti. Sadu jsem objednala ze dvou důvodů. Jednak je prakticky uložená v krabici, takže se nikde nic neválí a dobře se uklízí. Za druhé obsahuje překližkové šablony, což trénuje dětskou motoriku. Buď obkresluje šablonu vnitřní nebo vytlačený tvar vně. Sada obsahuje i tužku, gumu, strouhátko, blok papíru, sadu fixek (doporučuji spíše fixky s tímto tenkým hrotem než pastelky). Šablon je v balíčku přehršel a děti se krásně zabaví. Sadu pořídíte zde.

Vyzkoušeli jsme sadu oboustranných fixek v pastelových barvách. Kreslí parádně. Jeden konec je klasická silná fixa, druhý konec je tenká mikrofixa. Barvičky jsou super, děti si s tím krásně vyhrají. Sadu pořídíte zde.

Koupací čepice – nezbláznila jsem se, ale do Itálie na venkovní bazén byla doporučená koupací čepice. Chtěla jsem být za dámu a pořídila tyto dva druhy. Čepice dorazily až po dovolené, takže je teď používáme ve sprše, abychom si nenamočily vlasy. Sice mě to nikdy dříve nenapadlo, na druhou stranu si to chválím, protože dítě nemá mokré vlasy, když to zrovna neplánujeme. Čepici puntíkovou pořídíte zde a kytičkovanou pořídíte zde.

Užitečné informace k nákupu na JOOM
Při nákupu na JOOM můžete narazit na výrobky, které zakoupíte výrazně levněji a naopak něco dráž než u nás. Chce to hledat a proklikat se tím, co Vás zajímá. Naleznete zde výrobky prodejců od Číny po USA. Výhodou tohoto zahraničního virtuálního shopping centra je to, že nemusíte platit daň ani clo, a když se něco nepovede, Joom má česky hovořící podporu.

Celkově informace k Joom:

  • Doporučuji stáhnout aplikaci Joom, jsou tam ceny ještě krapet nižší.
  • Některé části jsou již v češtině, některé ještě běží v angličtině.
  • DPH k ceně zboží naskočí až v nákupním košíku.
  • Doprava je zdarma.
  • Platba kartou online.
  • Získáváte bonusové slevy nebo bodíky za nákup.
  • Doba dodání je od 2 do 6 týdnů. 
  • Česky hovořící podpora – pokud nedorazí balíček včas, stačí se obrátit na zákaznické centrum, které s Vámi problém v češtině vyřeší.

Pohodový nákup a tvoření

K.

POVÍDÁNÍ U KLUBÍČKA 42

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..