Unboxing s Klubíčka od srdíčka

27.4.2022

Nevíte, z čeho si uháčkovat krásné šaty, top nebo sukýnku? Výběr v e-shopu Klubíčka od srdíčka Vás naladí na jaro i léto.

V Povídání u klubíčka 32 jsme si rozbalili naprosto úžasná a speciální klubíčka s nabídky e-shopu Klubíčka od srdíčka. E-shop se dlouhodobě zaměřuje na klubíčka z Německa a Itálie, ale můžete zde nalézt i vlastní duhovkovou kolekci. Klubíčka od srdíčka se z původního prodeje přes FB přesunula do klasického e-shopu a navíc má paní Monika i vlastní kamennou prodejnu v Praze. Duhovky motá s polečně s paní Milenou ze Znojma a musím přiznat, že nabídka nejen duhovek je opravdu široká. Navíc zde i v duhovkách naleznete neobvyklé materiálové kombinace, takže věřím, že si každý svou oblíbenou duhovku z kvalitního materiálu najde. Klubíčka od srdíčka naleznete i na Instagramu zde.

Z klubíček z e-shopu Klubíčka od srdíčka jsme si již uháčkovali parádní vestu Merino Lace, jarní/podzimní homelesku Rosetta, svetřík Organic Cotton pro miminko, šátek Schneefeuer nebo šátek Malé vánoční kouzlo. Na Vánoce jsem od Ježíška získala poukaz a v e-shopu si nechala umotat dvě krásné duhovky Klubíčka od Srdíčka 50% bavlna a 50% akryl, 1500m, třínitka v jemných romantických tónech. Už se těším, až se pustím do háčkování. Tyto duhovky jsou umotané ze stejného materiálu, jako se používá na německé duhovky Lady Dee´s.

A co nás čekalo v nové várce klubíček na jarní a letní tvoření? Pojďte mrknout.

Zaujalo mě složení duhovky Valentýna 60% bavlna a 40% viskóza. Jedná se o odlehčenou třínitku v návinu i barvách na přání. Díky viskóze bude výrobek splývat a navíc bude spíše chladit oproti klasickému složení duhovek z bavlny a akrylu. Klubíčka jsou rozděleny podle dámských jmen a my jsme si rozbalili si klubíčko v návinu 1200m. Tento návin vyjde na tuniku velikost 40-42. Duhovky bavlna-viskóza pořídíte zde

Dále jsme si rozbalili třínitkovou duhovku 1000m z limitované kolekce Hologram, 50% bavlna a50% akryl. Do duhovky je přimíchána lesklá nitka s nopky (75% viskóza, 20% polyamid a 5% polyakryl), což z klubka a výrobku vytvoří ojedinělou záležitost. A protože se jedná o limitovanou záležitost, s nákupem neváhejte – už nebude. Kolekce Hologram k dostání zde.

A co mne velice překvapilo byla duhovka Flitrovka s postupným přechodem 50% bavlna a 50% akryl s flitry. Klubíčko má 1000 metrů a přicestovalo v zářivé žluté barvičce. Ta bude na opáleném těle top, takže materiál na letní tuniku je více méně jasný. Klubíčko je poměrně velké, jelikož se jedná o třinitku s přimíchanými jemnými nitkami, na kterých jsou ploché flitry. Duhovka je na háček 5 – 6 a spíše vynikne na vzdušných vzorech. Výběr z Flitrovek naleznete zde a zatím jsem nikde jinde podobný typ neviděla.

Klubíčka od srdíčka má nově k dispozici i PLETENOU gumu do pasu, což je ideální pro háčkování sukýnek nejen z duhovek. Na jednom místě tedy můžete pořídit jak gumu, tak široký výběr klubek na sukýnkové projekty. Na webu naleznete jako pruženka do pasu síťovaná pevná (neplést s tutu páskem). Pruženka má šířku 5 cm a hodí se jak na dětské tak dámské háčkované sukýnky. Stačí sladit barvu gumy s barvou klubíčka.

Pro jarní i letní tvoření k nám dále přicestovaly klubíčkové bonboniéry neobvyklého složení. Tak třeba sada 100% hedvábí s návzem ROCKSILK. Klubíčka jsou v krabičce čtyři po 250 metrech a materiál je náhderný a hlavně přírodní. Bude skvělý na topíky a tílka. Pokud budete potřebovat jiný návin, stačí napsat do e-shopu. Bonboniéry s klubíčky z hedvábí zakoupíte zde.

Dále přišla sada BASEL, což je směs hedvábí a bambus (jedno lepší než druhé). V krabičce jsou čtyři klubíčka po 300 metrech a sada Vám vyjde na topík/tuniku nebo sukýnku. Díky bambusu sukýnka krapet povolí a bude splývat. Výběr krásek BASEL, případně úprava návinu klubíček, naleznete zde.

A poslední klubíčková bonboniéra s názevm VISCO skrývá čtyři klubíčka po 300 metrch ve složení 100% chladivá viskóza z Itálie. Nádherný jemný materiál s leskem, který bude skvělý na topíky, tuniky, šaty či sukýnky na léto. Viskóza povolí, ale má chladivý efekt, takže výrobek bude úžasný na těle. I VISCO si můžete objednat ve vlastním návinu a výběr naleznete zde.

Poslení a asi nejvíce zajímavé klubíčko z balíčku je Schachenmayr Denim Tweed. Jedná se o klubíčko z recyklovatelného materiálu 88% bavlna 7% polyester 5% polyamid. Klubíčko má 50g a parádní návin 210 metrů. Na jarní či podzimní svetřík svetřík Vám vyjde cca 35-40 dkg. Bavlněná část Denim Tweed pochází z textilních zbytků z výroby džínoviny, zatímco polyester pochází z recyklovaných PET lahví. Touto směsí vzniká příze obsahující drobné chomáčky barevných vláken, jaké známe z klasických tvídových látek. Pro zajištění potřebné stability a vzhledu je příze ovinuta měkkou polyamidovou nití. Kromě svetříků bude Tweed krásná i na podzimní sukýnku či kabátek.

A do čeho se pustíme nejdříve? V rámci rozbalování i pak dále na FB jste mohli hlasovat a vypadalo to na topík či tuniku z duhovky Hologram, případně jste byly zvědavé, jak bude vypadat Flitrovka. Tak zatím jsem sáhla po Flitrovce, že bude suprová na plavkovou sezónu, tak se brzy pochlubím, jak to dopadlo.

Pohodové nakupování v e-shopu Klubíčka od srdíčka.

Hezký den

Katka

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply Letní novinky Schachenmayr od MezShop - www.krampolinka.cz 9.4.2024 at 20:53

    […] klubíčkem je SCHACHENMAYR DENIM TWEED. Toto klubíčko jsme si rozbalili v loňském roce. Letos jsem pro Vás začala tvořit letní top a zjistila jsem, že mi chybí klubíčko. Tak jsme […]

  • Leave a Reply

    Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..