Unboxing VlnaHep: nové šňůry

4.4.2021

V dnešním balíčku od českého výrobce VlnaHep k nám dorazily novinkové šňůry na Vaše tvoření. Pojďme se spolu podívat.

V dnešním balíčku jsme si rozbalili novinkové a upgradované šňůry českého výrobce VlnaHep. Za balíček moc děkuji. A co na nás vykouklo?

NOVINKA Vlna-Hep PP MACRAME. Lehoučké 100 gramové klubíčko s návinem 85 metrů. Vlákno má vysoký lesk a je to 100% polyester. Hodí se i na větší tašky, kabelky (taška bude lehčí než z klasických šňůr) a homedekor. V balíčku jsme si rozbalili krásnou barvu mat hořčice 4190, lahvově zelenou 4164 a hnědavou 4218. Momentálně má výrobce k dispozici výběr 24 barev. PP Macrame je krásně měkoučká šňůra a na tvoření se moc a moc těším.

UPGRADE Vlna-Hep CORDY MACRAME se prodávají v menší širší cívce o váze 250 gramů a návinem 160 metrů. Jedná se o 100% recyklovanou bavlnu. Šňůra má tloušťku 2.5 mm, barva je spíše matná až rustikální a Cordy Macrame má paletu téměř 40 barev, ze kterých můžete vybírat kombinace na tašky, prostírání, koberečky či homedekor. Díky tloušťce je Cordy Macrame vyloženě univerzální. Rozbalili jsme si barvičku malinu 8040.

Původní Cordy Macrame se prodávalo ve vyšší cívce s hutným návinem a vlákno trpělo. Na rozdíl mrkněte v galerii pod textem. Klubíčko mělo 250 gramů a návin 180 metrů a také se jednalo o 100% recyklovanou bavlnu. Rozbalili jsme si barvičku 8110. Z Cordy Macrame jsme tvořili háčkovanou dárkovou obálku na poukázky. Kdo by chtěl video návod využít i pro nové Cordy Macrame, můžete mrknout na návod sem. Upřímně – dárková obálka na poukázku je v dnešní době opravdu praktický dárek. Poukázka se využije a obdarovanému zůstane háčkovaná obálka na drobnosti, léky či doklady.

Klubíčka Vlna-Hep PP MACRAME a nové CORDY MACRAME zakoupíte v oblíbeném eshopu. Na barevnou paletu výrobce Vlna-Hep se můžete podívat sem. Výrobce Vlna-Hep naleznete i na facebooku nebo na instagramu.

Pohodové tvoření s novými šňůrami.
K.

ROZBALOVÁNÍ BALÍČKU

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..