Vyšlo nové číslo časopisu Ona Ví

7.1.2021

Zimní nadílku nápadů pro šikovné ruce vám přinese lednové vydání Ona ví.

Spoustu inspirace, nápady na tvoření i populární pletení, které nemůžeme nechat bez povšimnutí. Oblíbené téma papírových dekorací vás nezklame ani tentokrát. Zapomenout nemůžeme ani na výborné recepty vytříbených chutí. Vstoupit do nového roku bude jistě s ručními pracemi pohodové.

A protože mám již nové číslo doma, mohu prozradit více s obsahu a naladit Vás na tvoření různého druhu. Co mě zaujalo?

Valentýnské dekorace různého druhu. Co říkáte receptu na čokoládová srdíčka s krémem z mascarpone? V časopise a zde na webu naleznete návod na pletený obal se srdíčky na knihu v nádherné malinové barvičce nebo si můžete vyzkoušet jednoduché aranžmá z růží. Co je moje inspirativní topka? Háčkovaná flanderská krajka. Viděla jsem ji v časopise poprvé na háčkovaném povlaku na polštář a musím přiznat, že se rozhodně nechám inspirovat! Navíc se dočtete, co je flanderská krajka a povlak i krajka má grafický nárkes!

Tvoření z drátků – už jste si vyzkoušeli? V časopise na Vás čeká praktický věšáček na klíče ve tvaru pejska a kočičky. Šijete? Tak v prvním čísle roku 2021 časopisu Ona ví naleznete několik postupů na patchwork. Korálkujete? Tak pro Vás je zde návod na zajímavý šperk. Pro začátečníky parádní návod na pletený rozepínací svetr s oversize rukávy, návod háčkovaný kobereček z příze českého výrobce Elian Tabby nebo háčkovaný šátek ze čtverců z příze Elian Soft Wool. Na šátek naleznete zde na webu návod ZDARMA! Dále háčkovaná zvířátka, recepty – třeba luxusní citrónová roláda – mňam.

A kde se dá časopis Ona ví sehnat? Kromě novinových stánků můžete využít předplatné na www.casopisyknihy.cz. Redakci časopisu Ona Ví naleznete také na Facebooku nebo Instagramu a samozřejmě na webové stránce www.ona-vi.cz.

S časopisem jsem strávila několik úžasných chvilek a zakládám do knihovničky pro pozdější tvoření.

Krásné počtení a tvoření všem.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..