Balíček Joom 11

27.4.2022

Jedenáctý balíček od marketplace Joom byl plný nápadů na tvoření. Věřím, že Vás zaujaly hlavně cestovní tašky na klubka.

V Povídání u klubíčka 33 jsme si rozbalili balíčky z Joom.com, což je evropský market place v Lotyšsku. Na Joom zakoupíte něco výrazně levněji – něco vyjde dráž než u nás. Chce to hledat a proklikat se tím, co Vás zajímá. Naleznete zde výrobky prodejců od Číny po USA. Výhodou tohoto zahraničního virtuálního shopping centra je to, že nemusíte platit daň ani clo, a když se něco nepovede, Joom má česky hovořící podporu. A co jsme si tentokrát rozbalili? Blíží se čas dovolených, tak jsem pro Vás chtěla vyzkoušet malou a velkou cestovní tašku.

Malá cestovní taška má rozměr 21cm x 13cm x 11,5cm, je z omývatelného materiálu na zip. Má ouško a přední a vnitřní kapsu. Do tašky se pohodlně vejdou dvě duhovky 1000 metrů, háčky, nůžky a zkrátka vše potřebné na tvoření při cestování. Na horní části tašky jsou kovová očka, kudy je možné vést přízi přímo z klubíček. Klubka nikde necestují a zůstávají pěkně na jednom místě navíc v parádní a decentní tašce. Tašku na klubíčka velikost S v několikerém barevném provedení pořídíte zde.

Velká cestovní taška má rozměr 29,5 cm x 16,5 cm x 13 cm a je téměř totožná jako malá taštička s tím rozdílem, že se sem vejdou i dlouhé jehlice nebo tuniské háčky. Do tašky na klubíčka se vejdou vedle sebe tři duhovky 1000 metrů. Můžete si pořídit i stejný design a mít malou tašku na krátké cesty a větší tašku na klubíčka vyloženě na dovolenou. Tašku na klubíčka velikost L v různých barvách pořídíte zde.

Udělala jsem si radost a koupila háčky na tuniské háčkování či knooking v dárkovém pouzdře. Sada obsahuje bambusové háčky od velikosti 3.5 až po 10mm. Háčky jsou opatřeny kovovou koncovkou, na kterou se šroubuje lanko se zarážkou. V dárkové sadě jsou tři délky lanka 40cm, 60cm s 80cm, takže pohodlně vyrobíte od prostírání po svetr. Ještě teda přesně nevím, kdy se do tunisského háčkování pustím, ale věřím, že to bude brzy. Dárkovou sadu na tunisské háčkování a knooking pořídíte zde.

A jelikož již dlouhodobě mluvím o tunisském háčkování a knookingu, pořídila jsem sadu bambusových háčků s lanky na tuto techniku. Sada obsahuje 12 kusů bambusových háčků s pevně připevněným lankem se zarážkou v podobě korálku. Velikostně jsou háčky od 3.0mm, 3.5mm, 4.0mm, 4.5mm, 5.0mm, 5.5mm, 6.0mm, 6.5mm, 7mm, 8mm, 9mm a10mm. Háčky se dobře drží, jsou hladké a příze po nich klouže. Lanko je dostatečně dlouhé na prostírání i svetřík vyrobený touto technikou. Sadu bambusových háčků s lanky zakoupíte zde.

Pro jarní náladu jsem vyzkoušela sadu háčků s veselou plastovou-silikonovou ručkou. Háček se dobře drží, kovová část je hliníková, ručka má různý design. Velikostně se jedná o sadu devíti háčků od velikosti 2.0mm po 6.0mm. Sadu pořídíte zde.

Stále se odhodlávám k výrobě tašky z plastové canvy. Výhodou je, že nepotřebujete háčkovat, ale prošívat jednotlivá okénka přízí a tupou jehlou. Buď vyšíváme křížky nebo čárky silnější přízí. Taška se na bocích sháčkuje, vybaví uchem a zapínáním a díky canvě drží parádně tvar. Můžete si vybrat několik velikostí i tvarů, tato je 42×23cm, a pustit se do tvoření třeba i s dětmi. Plastovou canvu na kabelku pořídíte zde

Často se ptáte, jak nebo čím natáčím. Pořídila jsem proto na Joom stojan, který používám k natáčení videí nebo i focení. Jedná se o stabilní tripod s různými povolovacími a nastavovacími šrouby. Držák na mobil je univerzální. Stačí rozevřít a vložit telefon, přeponout na video a začít. Na Joomu tento druh stojanu vyjde podstatně levněji než u nás. Stojan na mobil na focení a natáčení včetně obalu zakoupíte zde.

 

Když už máme vyřezávací strojek, video návod zde, tak jsem pořídila na vyzkoušení další šablonu, tentokrát výřez dvou velikostí květin. Stačí „prohnat“ strojkem, stočit do tvaru květiny a zafixovat lepidlem. Papírové kytičky se hodí jako dekorace přáníček nebo při balení dárků. Velikost šablony je 59 x 55 mm a 50 x 45 mm. Šablonu pořídíte zde a vyřezávací strojek zde.

No a na Joomu jsem také objevila panenku Candy Locks. Asi Vám to nepopíšu s takovým nadšením jako moje dcera, každopádně se jedná o panenku cca 8 cm na výšku, která má šest pramenů vlasů cca 40 cm ve dvou barvách, které na omak připomínají cukrovou vatu. Sada obsahuje botičky a oblečení, sponky a gumičky. Cílem je z těchto dlouhých vlásků vyrobit drdůlky, různě je zaplétat a zkrátka panence vyrobit obrovský účes. Asi si dovedete představit radost u nás doma, když mé dítě paneku objevilo. Je to prostě must have pro holky od pěti let. V balíčku je panenka jako překvapení, tj. nevíme vzhled předem. Pořídíte zde.

Na co se můžete těšit v dalším balíčku? Přijdou i klubíčka a krajky!

Celkově informace k Joom:

  • Doporučuji stáhnout aplikaci Joom, jsou tam ceny ještě krapet nižší.
  • Některé části jsou již v češtině, některé ještě běží v angličtině.
  • DPH k ceně zboží naskočí až v nákupním košíku.
  • Doprava je zdarma.
  • Platba kartou online.
  • Získáváte bonusové slevy nebo bodíky za nákup.
  • Doba dodání je od 2 do 6 týdnů. 
  • Česky hovořící podpora – pokud nedorazí balíček včas, stačí se obrátit na zákaznické centrum, které s Vámi problém v češtině vyřeší.

Joom Czechia můžete sledovat na FB či na instagramu. Můj profil na Joom můžete sledovat zde. Výhodou je, že uvidíte recenze, fotky, odkazy k nákupům atd. dříve, než zde na webu. Více z rozbalování balíčků naleznete v článcích a videích Joom č. 1, Joom č. 2, Joom číslo 3, Joom číslo 4, Joom číslo 5, Joom číslo 6, Joom číslo 7, Joom číslo 8, Joom číslo 9 a Joom číslo 10. 

Rozbalování balíčku z JOOM 11, Povídání u klubíčka 33

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..