Balíček Joom 12

21.5.2022

Ve dvanáctém balíčku od marketplace Joom byla jenom klubíčka. Těšila jsem se na ně jako malá holka. Pojďte mrknout se mnou.

V Povídání u klubíčka 35 jsme si rozbalili balíček s klubíčky z Joom.com, což je evropský market place v Lotyšsku. Tentokrát jsem sáhla po tenké přízi Pearl Gloss, která mě napohled zaujala barvičkami a vzhledem. Musím přiznat, že cena je spíše vyšší, ale jedná se o opravdové klubíčko Čínského výrobce. Klubíčko má cca 40 gramů a spadá do kategorie lace – krajka. Návinem bych ji přirovnala k Elian Crochetta, VlnaHep Moonlight, Madame Tricote Maxi, YarnArt Lily, tzn. že má klubíčko návin cca 500-550 metrů (na pásce není údaj uveden). Na omak se jedná o velice jemnou a měkkou 100% bavlnu, spíš než mercerovanou bych odhadla na opalovanou nebo česanou bavlnu. Vlákno je částečně lesklé a velice měkké.

Z klubíček bude krásný letní topík, sukýnka, kratší šaty, klobouček, halenka či pléd. Já mám 6x40g, což bych odhadla na dětské šaty nebo dámský topík. Jak budu mít zpracováno nebo vymyšleno, dám další zpětnou vazbu.

Co se týče nakupování na Joom, jsou tam výrobky, které zakoupíte výrazně levněji a naopak něco dráž než u nás. Chce to hledat a proklikat se tím, co Vás zajímá. Naleznete zde výrobky prodejců od Číny po USA. Výhodou tohoto zahraničního virtuálního shopping centra je to, že nemusíte platit daň ani clo, a když se něco nepovede, Joom má česky hovořící podporu.

Celkově informace k Joom:

  • Doporučuji stáhnout aplikaci Joom, jsou tam ceny ještě krapet nižší.
  • Některé části jsou již v češtině, některé ještě běží v angličtině.
  • DPH k ceně zboží naskočí až v nákupním košíku.
  • Doprava je zdarma.
  • Platba kartou online.
  • Získáváte bonusové slevy nebo bodíky za nákup.
  • Doba dodání je od 2 do 6 týdnů. 
  • Česky hovořící podpora – pokud nedorazí balíček včas, stačí se obrátit na zákaznické centrum, které s Vámi problém v češtině vyřeší.

Joom Czechia můžete sledovat na FB či na instagramu. Můj profil na Joom můžete sledovat zde. Výhodou je, že uvidíte recenze, fotky, odkazy k nákupům atd. dříve, než zde na webu. Více z rozbalování balíčků naleznete v článcích a videích Joom č. 1, Joom č. 2, Joom číslo 3, Joom číslo 4, Joom číslo 5, Joom číslo 6, Joom číslo 7, Joom číslo 8, Joom číslo 9, Joom číslo 10 a Joom číslo 11.

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..