Elegantní háčkované obaly

21.6.2021

Jak začít s háčkováním? Co třeba vyzkoušet jednoduché návody na háčkované obaly na chytré telefony či tablety.

Kniha Elegantní háčkované obaly byla vydána v nakladatelství Bookmedia v roce 2015. Jedná se o překlad z německého originálu a autorkou je Silja du Mont. Knížka je určená nejen začátečníkům a přestavuje dvacet čtyři jednoduchých návodů na háčkovaná pouzdra na mobily či háčkované obaly a tašky na tablety. Knihu zakoupíte na www.knihcentrum.cz.

Návody jsou označeny třemi stupni – jednoduché, obtížnější a náročné. Lesklý přebal je plný fotografií, kde se naučíte háčkovat magický kroužek a základní vzorky, které jsou použity v knize. Na každé dvoustraně naleznete jeden návod s popisem. Návody jsou pojmenovány ženskými jmény. Autorka používá přízi Schachenmayer Catania, která je v široké barevné škále dostupná i u nás. Catania je 100% bavlna, která se prodává v klubíčku 50g/125m.

Jaké návody na Vás čekají? Návody na mobily a tablety z krátkých sloupků, hvězdičkového vzoru, mechového vzoru, návod na obal ze čtverců, z véček z krátkých sloupků, s výšivkou, ve tvaru sovičky, dětské, dámské i pánské obaly.

Knihu jsme si prolistovali v rámci podcastu Povídání u klubíčka. Můžete mrknout sem.

Kniha je brožovaná bez přebalu lesklá, 48 stran

Hezký den

K.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.