Kniha Moderní texturované háčkování

23.8.2022

Po dlouhé době vychází kniha s háčkovanými vzory. Must have do Vaší knihovny s nápady.

V červenci dorazila na trh knižní novinka MODERNÍ TEXTUROVANÉ HÁČKOVÁNÍ kanadské autorky Lee Sartory. Kniha vyšla v originále 2021 a u nás vychází tedy bleskurychlý překlad. Autorka v předmluvě sama uvádí, že ji k vydání knihy inspiroval čas strávený doma v rámci kovidové pandemie. Vznikla unikátní publikace se 48 vzory na háčkování. Vzory jsou popsány textem, složitější pasáže vysvětlují fotografie krok za krokem a každý vzor má grafický nákres. Vzory jsou rozděleny podle sezón jaro, léto, podzim a zima a ke každému období je navíc jeden celý návod, například polštář, šála, taška, nákrčník a čepice. 

Vzory v knize jsou od jednodušších až po složitější, některé jsou známé, jiné zcela nové, které vymyslela přímo autorka. Dále se v knize dočtete užitečné tipy na háčkování, tip na přízi, která se hodí ke kterému typu vzoru, nebo jaké háčky má autorka nejvíce v oblibě. Za mne je to užitečná kniha, kterou se rozhodně vyplatí mít v knihovně. Vzorů v knižní podobě není nikdy dost.

Publikace Moderní texturované háčkování je brožovaná bez přebalu lesklá, má 128 stránek a za cenu 297 Kč zakoupíte na Knihcentrum.cz. Listování a ukázku knihy si můžete prohlédnout ve streamu Povídání u klubíčka č. 41 pod textem.

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: