Kniha Moderní texturované háčkování

23.8.2022

Po dlouhé době vychází kniha s háčkovanými vzory. Must have do Vaší knihovny s nápady.

V červenci dorazila na trh knižní novinka MODERNÍ TEXTUROVANÉ HÁČKOVÁNÍ kanadské autorky Lee Sartory. Kniha vyšla v originále 2021 a u nás vychází tedy bleskurychlý překlad. Autorka v předmluvě sama uvádí, že ji k vydání knihy inspiroval čas strávený doma v rámci kovidové pandemie. Vznikla unikátní publikace se 48 vzory na háčkování. Vzory jsou popsány textem, složitější pasáže vysvětlují fotografie krok za krokem a každý vzor má grafický nákres. Vzory jsou rozděleny podle sezón jaro, léto, podzim a zima a ke každému období je navíc jeden celý návod, například polštář, šála, taška, nákrčník a čepice. 

Vzory v knize jsou od jednodušších až po složitější, některé jsou známé, jiné zcela nové, které vymyslela přímo autorka. Dále se v knize dočtete užitečné tipy na háčkování, tip na přízi, která se hodí ke kterému typu vzoru, nebo jaké háčky má autorka nejvíce v oblibě. Za mne je to užitečná kniha, kterou se rozhodně vyplatí mít v knihovně. Vzorů v knižní podobě není nikdy dost.

Publikace Moderní texturované háčkování je brožovaná bez přebalu lesklá, má 128 stránek a za cenu 297 Kč zakoupíte na Knihcentrum.cz. Listování a ukázku knihy si můžete prohlédnout ve streamu Povídání u klubíčka č. 41 pod textem.

 

 

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply Knihy o háčkování z Joom č. 27 - www.krampolinka.cz 4.2.2024 at 16:33

    […] Další knihou, kterou jsme prolistovali je MODERN GUIDE TO TEXTURE CROCHET od Lee Srtori. Kniha je nová z roku 2021 a kromě vzorů obsahuje návody na háčkované projekty. Kniha se věnuje plastickým vzorům, které mají texturu. Vzory jsou rozdělené do čtyřech ročních obdobích. Na JOOM mrkněte sem.  Vloni jsme si společně prolistovali i českou verzi s názvem Moderní texturované háčkování, která má však jinou čelní stránku. Více v recenzi zde  […]

  • Leave a Reply

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.