Ona Ví – Zimní číslo

15.12.2022

Přichází období dlouhých večerů, které nabízejí možnost pro nejrůznější ruční práce. Ideální příležitost pořídit si nové vydání časopisu Ona Ví.

Z nového výtisku na Vás dýchne zimní čas i svěží jarní vánek. V časopise je mnoho veselých aranží a dekorací pro lepší náladu. Své děti pak můžete překvapit háčkovanými zvířátky či vzdělávací kostkou. Ty, kdo mají rádi svátek sv. Valentýna, zaujmou stránky kreativního tvoření pro svátek zamilovaných. Probuďte svou kreativitu a pusťte se do práce.

Další část časopisu je přeci jen více zimně naladěna – pletené svetříky, šála, domácí obuv. V rubrice šití si můžeme ušít krásný ubrus s magnolií nebo praktické polštáře s aplikací řasených koleček. Nezapomínáme ani na kuchyni – sladké, slané recepty. Je jen na vás, do kterých se pustíte. Užijte si zimní čas s tvořením.

Z obsahu časopisu: 

  • Aranžmá z květin, tvoření z papíru nejen na Valentýna – návod ZDARMA pod textem;
  • Šité prostírání sněhuláček, svícen z filcu, dekorativní domeček, patchwork ubrus, polštáře, šitá vzdělávací kostka, kolotoč nad postýlku;
  • Háčkovaný dětský obrázek, háčkovaná zimní sova, háčkované papuče, háčkovaný sáček na oříšky – návod ZDARMA pod textem, příze Elian Scarlet, háčkovaný usínáček hvězda;
  • Pletená šála s čepicí, nádherný pletený rolák, pletená deka s copánky;
  • Křížkové vyšívání – srdíčka a dětské motivy, miska z dřevěných koleček;
  • Recepty na sladké i slané.

Listování online

Časopisem Ona Ví zimní číslo si společně prolistujeme ONLINE ve vysílání Povídání u klubíčka č. 52 tuto neděli 18. prosince 2022. Stačí si naladit v 10:00 hodin YouTubový kanál Krampolinka.

Tištěný výtisk Ona Ví zakoupíte od 15. prosince 2022 jednoduše online zde. Poštovné po České republice máte zdarma. Zimní číslo Ona Ví můžete zakoupit i ve své oblíbené trafice nebo na poště. Více tipů a ukázka z časopisu na www.ona-vi.cz.

Předplatné a současně tip na vánoční dárek pro sebe či kreativní kamarádku pořídíte zde. Redakci Ona Ví, návody, tipy a upoutávky naleznete:

Jarní číslo Ona Ví bude v prodeji od 14. února 2023. Pohodový den všem

Katka

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.