Podsedák Marshmallow

16.6.2018

Nápad na podsedák z XXL příze Marshmallow přišel nenápadně, pokradmu, v noci.

Ovšem tentokrát mě myšlenka opravdu nedonutila vstát. Tvoření jsem si nechala až na následující odpolední video natáčecí siestu. Vytvořit zamotaného “šneka” není velká věda, ale i tak jsem raději natočila video. Podsedák má průměr 43 cm, spotřeba je cca 7 metrů a vzhledem k tomu, že XXL příze YarnArt Marshmallow má třicet metrů v klubíčku (750g), můžete pohodlně udělat podsedáky čtyři.

Příze: YarnArt Marshmallow (37% bavlna, 63% polyamid, 30 m, 750g), zakoupíte na www.pletemesi.cz nebo www.pletiemesi.sk, z klubíčka cca 4 podsedáky
Na dozdobení štítek nebo cedulku.
Hodinový rozpočet: cca 1 hodina včetně úprav
Pro začátečníky

Při prošívání můžete buď nejdříve nastehovat a pak šít po řadách (bude více vidět, ale bude to pevnější) nebo prošívat až po umotání, vždy od kraje do středu a zpět (ideálně nylonová dvojitá nit nebo tenká příze v barvě) středem válce s tím, že nitky zasukujete mezi první a druhou řadou vevnitř (nebude vidět), a to vše v cca 2-3 cm rozestupech, viz obrázek.

Dokončení
Co se týče zakončení, je potřeba vmáčknout okraje dovnitř válečku a zapošít nití ve stejné barvě (vnikne jakoby chobot) a konec přistehovat k okraji podsedáku. Dozdobit můžete knoflíčkem nebo cedulkou ideálně na boku podsedáku.

Návod prosím používejte pro vlastní potřebu. Pro použití pro komerční účely mne prosím kontaktujte. Vždy prosím uvádějte ZDROJ, tj. www.krampolinka.cz. Návod je zpracován pro tuto konkrétní přízi, háček a mé utahování. Pokud použijete jinou přízi, háček či jinak utahujete než já, výsledný výrobek se může lišit!

Nejnovější projekty, návody, nápady, recenze, unboxing a háčkování online můžete sledovat:

Už máte novou APKU PRO ANDROID? Můžete zdarma stáhnout do svého telefonu/tabletu zde.

Mnohokrát děkuji za podporu, přízeň a především Váš čas.

Ať se Vám vánoční dekorace podaří. Hodně štěstí a zdraví v předvánočním čase přeje

Kačka

VIDEO

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.