Praktická škola háčkování pro každého

26.5.2021

Začínáte s háčkem? Vracíte se k háčkování a hledáte informace “jak to vlastně bylo”? Praktická škola háčkování pro každého je publikace přesně do Vaší knihovničky.

Kniha Praktická škola háčkování pro každého je překladem z německého originálu a u nás v prvním vydání vyšla v roce 2015. Kniha je rozdělena na dvě části. První část obsahuje fotopostup pro jednotlivé sloupky a obsahuje spoustu praktických rad. Například jak číst etiketu na klubíčku, jaké máme háčky, jaké máme základní materiály, jak číst v psaných návodech a především jak ubírat nebo přidávat při rovném háčkování (háčkování po řadách tam a zpět). Ve druhé části se kniha věnuje 29 psaným návodům na jednoduché a praktické háčkované výrobky určené nejen začátečníkům. Na poslední straně naleznete i pár nákresů k návodům.  Z návodů mne zaujal háčkovaný baret, jednoduchá síťovka, parádní nákupní taška či pánská šála.

Knihu Praktická škola háčkování pro každého je momentálně v akci a je k zakoupení na Knihcentrum.cz. Vazba pevná bez přebalu, lesklá, 128 s.,

Komu bych knihu doporučila?

  • začátečníkům nebo těm, kteří se k háčku vracejí
  • mírně pokročilým, kteří hledají jednoduché a rychlé návody
  • všem ostatním, kteří rádi háčkují a chtějí se inspirovat návod

Společně jsme si knihu prolistovali online naživo v rubrice Povídání u klubíčka 7, záznam pod textem.

Ať se kniha líbí, hezký den všem.

K.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.