Unboxing duhovek MOOL MIX

7.2.2022

Novinkové čtyřnitkové duhovky MOOL MIX na nás vykoukly v posledním streamu Povídání u klubíčka. Pojďte mrknout se mnou.

V balíčku od HrackyLuma.cz, výrobce duhovek MOOL, na nás čekala doslova duhová nádhera. Řada duhovek MOOL MIX se rozšířila o nové kombinace čtyř nitek. Jakmile na mě vykoukla nabídka – neodolala jsem a ačkoliv nic nepotřebuji, nutně jsem si dvě klubíčka musela objednat. Duhovky MOOL (čti můl) můžete pořídit jak na HrackyLuma.cz, tak krapet jinou nabídku především v limitkách má i i-prize.cz. Holky spolupracují, takže je úplně jedno, u kterého e-shopu se do duhovek MOOL zamilujete.

Novou edici MOOL MIX 4-nitka můžete prozkoumat zde. Já jsem ulovila MOOL MIX č. 904 a 916. Obě klubíčka jsou směs 50% bavlna a 50% akryl a díky čtyřem nitkám jsou perfektní na jarní či podzimní svetříky, šatičky s dlouhým nebo 3/4 rukávem, plédy, šátky či jarní čepice. Klubíčka mají návin 1000 metrů. Výhodou “mixek” je to, že můžete háčkovat například svetříky z obdélníků či čtverců a svetřík bude parádně splývavý. Jak by mohl svetřík vypadat můžete mrknout na video návod svetr Crazy, který je ze tří nitky + jedna barevná a je naprosto úžasný! Nosím druhou sezónu a je naprosto topový. Spotřeba je 1500-1600 metrů na velikost 40-42.

Čtyřnitkovou MOOL STAR (s lurexem) jsme použili na vánoční šatičky, video návod zde a zbytek ze sady Mool Star Krampolinka na šátek, video návod zde.

Já moc děkuji za možnost Vám tyto duhovky představit. Pohodový nákup všem.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.