Unboxing e-shopu U nezbedných klubíček

18.7.2023

Ve video podcastu Povídání u klubíčka jsme si společně rozbalili balíček s klubíčky od e-shopu U nezbedných klubíček. Jaké tipy na tvoření jsme si rozbalili?

Nejprve připomenu, že e-shop U nezbedných klubíček pochází z Opavy, kde po předchozí domluvě můžete osobně vyzvednout objednávku z e-shopu. Paní Marcelka nabízí širokou škálu zajímavých druhů a značek, mnohé jinde nenajdete. Značky jako Performance Yarn nebo Stenli z Bulharska, Rosarios z Portugalska, Gründl, Schoppel, Schachenmayr z Německa. V e-shopu najdete i širokou škálu duhových klubíček, ať různých značek, tak vlastní výroby. Například z duhovky Kolorky pro Vás dokončuji háčkované šaty.  Více o e-shopu se můžete dočíst třeba v rozhovoru a v článku zde

U nezbedných klubíček můžete sledovat na Instagramu a na FB, nebo se přidat do skupinky na FB a sdílet své háčkované projekty.

Video podcast Povídání u klubíčka #61

Co jsme si již z klubek od e-shopu U nezbedných klubíček vyrobili?

  • Svetřík Cotton Soft Color, video návod zde
  • Ušanka Lolly Pop, video návod zde
  • Šála Lolly Pop, video návod zde
  • Zavinovací svetřík Baby Cotton, video návod zde 
  • Šátko svetr Squishy, video návod zde
  • Crop Top Cotton Queen, video návod zde

Tentokrát nás v balíčku čekala klubíčka na léto a podzim. Rozbalili jsme si luxusní  Rosarios4 Caravela, 100% bambusová viskóza s parádním leskem, jemná na omak. Klubíčko má 100g/350m a bude perfektní na jakékoliv letní oblečení. Na halenku počítám 1200 metrů (3-4 klubka), na šatičky 1500-1800m (5-6 klubek). Rosarios4 Caravela pořídíte zde.

Dále byla v balíčku Rosarios4 Mandragoa, úžasné 100% hedvábí. Klubíčko má návin 200m/50g. Z hedvábím se pracuje skvěle. Jedná se o přírodní matreriál s antibakteriálními účinky. Na halenku počítám 1200 metrů (6 klubíček), na šatičky 1500-1800m (9 klubíček). Hedvábí je skvělý materiál na letní deky a oblečení pro miminka. Rosarios4 Mandragoa pořídíte zde.

Dále byly v balíčku klubíčka Performance Color Fluid, což je směsové klubíčko 50% bavlna a 50% akryl. Vlákno je jemně seskané, takže na omak je velmi jemné. Klubíčko má 50g/130m a hodí se perfektně na podzim a jaro. Performance Color Fluid zakoupíte zde. Z klubíček Color Fluid jsme si uháčkovali parádní vestu ze čtverců, video návod zde.

A podzimní pozdrav ve formě duhovky Nezbedy Naturelky, 100% bavlna, vlastní výroba e-shopu U nezbedných klubíček. Bavlněná třinitka je super na léto. Můžete si nechat navinout klubko nejen barevně na přání, ale i množství záleží na tom, jaký projekt chystáte. Na klasický šátek nebo šálu, topík či nátělník stačí 1000m. Větší projekty vezmou 1500-1800m. Proháčkování oblečení ze 100% bavlny doporučuji menší háček 2-2.5 mm. Duhovky Nezbedy pořídíte zde.

LETNÍ PRÁZDNINOVÁ SOUTĚŽ U NEZBEDNÝCH KLUBÍČEK O POUKAZ 1000 Kč

Stačí pod příspěvek na FB vložit fotku, jak o prázdninách na dovči háčkujete nebo pletete z klubíček z e-shopu U nezbedných klubíček a současně soutěž sdílet na vlastním FB profilu. Probíhá od 1.7.-31.8.2023 a jeden z Vás se bude těšit na krásný poukaz na nákup ve výši 1000 Kč.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.