Unboxing novinek e-shopu PrimaPrize.cz

12.11.2020

V dnešní balíčku klubíček od PrimaPrize.cz na nás čekaly vyloženě vychytávky a novinky od Himalaya a Alize. No pojďte se se mnou na to podívat.

Balíček byl napěchovaný novinkami a zvláštnostmi v nabídkách e-shopu www.primaprize.cz. Rozbalili jsme si:

HIMALAYA KOALA, klubíčko 100g/100m ve složení 100% mikro polyester. Koala má evropský atest pro děti od 0-3 let. Je to vlákno s heboučkým chloupkem v ledově růžové, barva č. 75712. Bude parádní na medvídky, deky, předložky a podložky pro děti, polštáře či tunely. Já budu pro malou tvořit pončo-vestu a už se moc těším.

HIMALAYA MONA, melírové krásně jemné klubíčko 100g/260 m, ve složení 85% akryl a 15% vlna, barva 22111. Příze je krásně stočená, měkoučká a lehká. Bude super na nákrčník, čepici, pončo, šálu, tunel, svetřík nebo vestu na podzim až jaro.

HIMALAYA NEPAL, hodně zajímavá stylovka v klubíčku 200g/52 m, ve složení 52% akryl a 48% vlna, barva 134-05. Je to jakoby silné česané vlákno omotané dalším tenčím vláknem. Nepal bude úžasná na solitérní projekty typu oversize vesta, nákrčník, kabela nebo homedecor.

ALIZE STIL, klubíčko 100g/40 m, ve složení 40% polyester, 33% akryl, 22% vlna a 5% alpaka, barvy 40 světlá a 141 tmavá modrá. Stil je jakoby předpletená dutinka, vzhledově šoupaný jeans, lehoučké vlákno na klasické pletení, pletení na prstech či háčkování. Bude krásná na oversize tunelu, čepici, vestě či kabele.

Všechna klubíčka v akčních cenách pořídíte na www.primaprize.cz. Tento e-shop naleznete i na FB – stránka PrimaPrize, nebo ve skupince na FB, můžete se připojit zde. Současně je @PrimaPrize.cz i na instagramu. Follow můžete zde.

Na e-shopu zakoupíte nejrůznější galanterní komponenty, např. kožené doplňky k taškám, dna ke košíkům či nově látky. Klubíčka má paní Jaruška od všech možných dovozců nebo výrobců a má i vlastní řadu Prima Šnůr.

Pohodové nakupování a tvoření všem

KR

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply Háčkovaný klobouk pro všechny generace - www.krampolinka.cz 23.9.2022 at 6:10

    […] Klubíčka Himalaya Mona nám věnoval eshop http://www.primaprize.cz,  moc děkuji. Rozbalování balíčku můžete shlédnout zde a článek s rozhovorem si můžete přečíst zde. […]

  • Leave a Reply

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.