Unboxing s Joom č. 15 a soutěž

18.7.2022

V nedělním streamu Povídání u klubíčka 40 jsme si rozbalili několik balíčků z marketplace Joom. Pojďte mrknout, co Vám doma letos nesmí na tvoření chybět.

V Povídání u klubíčka 40 jsme si rozbalili balíček od marketplace Joom.com, který má sídlo v Lotyšsku. Pokud prosvištíte e-shop, tak zjistíte, že se zde nabízí zboží nejen z Číny, ale napříč celým světem. Postupně zkoušíme různé vychytávky na tvoření. Jestli narazíte na nějakou vychytávku, kterou bezpodmínečně chcete vyzkoušet, ale máte strach, jak to bude vypadat, stačí mi napsat třeba na FB nebo Insta zprávu s odkazem. Pokud to bude možné, ráda objednám, společně rozbalíme a pro Vás vyzkouším. Tak to bylo i s navíječem klubíček, pletacím mlýnkem nebo klubky. Vše si můžete prohlédnout zpětně v těchto článcích Joom č. 1, Joom č. 2, Joom číslo 3, Joom číslo 4, Joom číslo 5, Joom číslo 6, Joom číslo 7, Joom číslo 8, Joom číslo 9, Joom číslo 10, Joom číslo 11, Joom číslo 12, Joom číslo 13 a Joom číslo 14, které se věnují rozbalování balíčků a produktů z Joom.com.

Tentokrát jsem vychytala v akci navíječ klubíček. Stál mě necelých 750 Kč i s daní. Jak navíječ používat a k čemu vlastně slouží si můžete přečíst a na video se podívat v tomto článku. Navíječ je můj nejoblíbenější pomocník. Převíjím zbytky i párané projekty do úhledných klubek, které je radost znovu načínat. Navíječ je kovový, takže vlastně Mercedes mezi navíječi. Oproti plastovému lze namazat, má mohutnější konstrukci a řekla bych, že i více vydrží. Při upevňování na pracovní desku stolu nezapomeňte podložit, ať si neuděláte kolečko do pracovní plochy. Kovový navíječ pořídíte zde.

Mám velkou radost, že druhé překližkové písmeno “M” dorazilo v pořádku. Mělo lepší balení než minule a o reklamaci si můžete přečíst v článku balíček Joom č. 14. Rozměr písmena je cca 30×30 cm, překližka asi cca 3 mm výška. Můžete si pořídit celou klasickou abecedu. K čemu lze písmeno využít? Jako dekorace na oslavy, do dětského pokojíčku či na svatby. Já mám v plánu ozdobit háčkovanými květinami, které budu lepit tavnou pistolí. Písmeno můžete vyzdobit i knoflíky, krajkou či omotat jutovým špagátem. Fantazii se meze nekladou. Písmeno zakoupíte zde.

Dorazily dva necelé metry široké bílé krajky. Lze využít na lem, jako dekoraci nebo jako vsadku. Má sympatické a pevné obloučky, na které lze naháčkovat jakýkoliv projekt. Krajka je široká cca 8 cm a pořídíte zde.

Objednala jsem sadu 50 pytlíčků na cokoliv. Původně dětem na malou výslužku až se bude malá loučit ve školce. To mi úplně nevyšlo, takže je určitě využijeme na první den školy. Při rozbalování mě ale napadlo, že je to ideální velikost na adventní kalendář. Předloni jsem pro Vás připravila video návod na háčkovaný adventní pytlíček, ale toto je rozhodně rychlejší a variabilnější. Malé sáčky mají rozměr 7×9 cm a hodí se na drobnosti. Pro adventní kalendář stačí ozdobit číslem, ale krásné budou i s knoflíky. Hodí se na párty, svatby, oslavy nebo zkrátka na drobnosti pro kamarádku. Sadu 50 sáčků v přírodní barvě pořídíte zde.

Na Joomu se mi povedlo vychytat nákup sady kreativních šablon. Moje dítko si je velice oblíbilo na kreslení pastelkami nebo fixkami. Sada 12 kusů má různé motivy. Šablona má rozměr 13×13 cm a hodí se nejen na malování, ale i pro nástřik motivu na látku, zeď nebo dřevo. Stačí použít správnou barvu. Sadu šablon zakoupíte zde.

Pokud chcete šablonu nejdříve vyzkoušet, můžete zkusit pořídit jeden kus. Já si vybrala motiv šablony srdíčka s motýlky. Velikost šablony je také 13×13 cm a použití jsem natočila v krátkém videu zde. Šablonu srdíčka pořídíte zde.

Na letní projekty, tj. tenké příze, nebo na háčkování vánočních nebo velikonočních ozdob se hodí sada mikro háčků. Velikost 1 mm až 2.75 mm se prodává po osmi a rozbalila jsem je již v balíčku č. 14. Háčky se dobře drží, jsou lehké, plastové v kombinaci s kovem. Mají plošinku a dobře se drží. Sadu háčků pořídíte zde a doporučuji.

Jestli plánujete cestování a tvoření najednou, věřím, že je cestovní sada v krabičce pro Vás to pravé. Plastová krabička obsahuje samé drobné pomocníky, kteří mají tendenci se ztrácet. Proto je to praktický pomocník, který obsahuje nůžky, jehly, označovače, pomocné jehlice, plastové hroty na jehlice, pomůcku na párání stehů, metr, spínací špendlíky, náprstek, zkrátka celkem 56 kusů. Cestovní sadu zakoupíte zde. Cestovní balení je velké 13x6cm.

A protože máme léto a k létu patří cestování i tvoření, mám pro Vás DVĚ SOUTĚŽE s JOOM. Na mém Instagramu běží rychlo SOUTĚŽ o sadu háčků, cestovní sadu na tvoření a překližková srdíčka. Ve skupince Krampolinka na FB běží rychlo SOUTĚŽ o cestovní sadu na tvoření, koženkové dno na kabelku a překližková srdíčka. Losování bude ve čtvrtek 21.7.2022 ráno. Tak neváhejte a zkuste štěstí!

Užitečné informace k nákupu na JOOM
Při nákupu na JOOM můžete narazit na výrobky, které zakoupíte výrazně levněji a naopak něco dráž než u nás. Chce to hledat a proklikat se tím, co Vás zajímá. Naleznete zde výrobky prodejců od Číny po USA. Výhodou tohoto zahraničního virtuálního shopping centra je to, že nemusíte platit daň ani clo, a když se něco nepovede, Joom má česky hovořící podporu.

Celkově informace k Joom:

  • Doporučuji stáhnout aplikaci Joom, jsou tam ceny ještě krapet nižší.
  • Některé části jsou již v češtině, některé ještě běží v angličtině.
  • DPH k ceně zboží naskočí až v nákupním košíku.
  • Doprava je zdarma.
  • Platba kartou online.
  • Získáváte bonusové slevy nebo bodíky za nákup.
  • Doba dodání je od 2 do 6 týdnů. 
  • Česky hovořící podpora – pokud nedorazí balíček včas, stačí se obrátit na zákaznické centrum, které s Vámi problém v češtině vyřeší.

Pohodový nákup a tvoření

K.

POVÍDÁNÍ U KLUBÍČKA 40

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.