Unboxing s MilaPan: vyšívané komponenty nejen na hračky

23.9.2020

Nádherný háčkovaný jednorožec s úžasným kukučem, šibalská ovečka a neuvěřitelné množství vyšívaných očiček, čumáčků a úsměvů na nás vykouklo z promo balíčku od paní Bronislavy Panglové.

Háčkované hračky paní Bronislava prodává ve flérovém obchůdku pod přezdívkou Bonny170. Bezpečné vyšívané komponenty na hračky pak zakoupíte v eshopu  Vyšívání Háčkování. Video z rozbalování balíčku naleznete zde.

Paní Broňka Panglová z Kyjova se s manželem věnuje vyšívání oček, pusinek a čumáčků již několik let. Společně vyrábí v podstatě na míru jakýkoliv tvar, velikost či barvu. Výhodou těchto oček je nádherný výraz, hračky to krásně oživí a pokud nevěříte bezpečnostním očičkám na hračkách pro nejmenší, toto je správná volba. Paní Broňka nám přibalila na ukázku i dvě parádní háčkované hračky s vyšívanými očky. Musím přiznat, že jednorožec s malou chodí denně spinkat a ovečka denně cestuje do školky.
Háčkované komponenty však můžeme použít nejen na hračky. Parádně oživí svetřík, háčkovanou deku či dětskou čepici. A jak je zvykem, paní Broňku jsem pro Vás vyzpovídala v krátkém rozhovoru.

Kdy jste začala s výšivkou?
S výšivkou jsem začala asi před 3 lety.

Který vyšívaný komponent má největší úspěch?
Nejoblíbenější jsou oválné černobílé oči s jiskrou 3 a 4 cm.

Spolupráce na výšivce s manželem je neobvyklá. Kdo mívá poslední slovo?
Spolupráce s manželem je skvělá. Jsme taková sehraná dvojka, že jeden ví, co si druhý myslí. Takže o nových výrobcích se domlouváme, ptáme se na názor druhého. Ale je pravda, že poslední slovo mám já 🙂.

Háčkování nebo pletení?
V současné době víc háčkuji. Je to z praktického důvodu. Dojíždím každý den do práce 80 min autobusem tam a to samé zpátky. A háček v tašce i autobusu zabere méně místa

Na čem právě Broni pracujete?
Jako vždy mám rozpracovaných víc věcí najednou a střídám to. Po dlouhé době háčkuji pro sebe svetr a vzhledem k tomu, že už nejsem žádný drobeček a háček mám 3 mm, tak to bude ještě na měsíc práce. To vozím s sebou autobusem a doma dodělávám a sešívám vláček. A další asi 3 hračky čekají na sešití. Nestíhám sešívat, co cestou uháčkuji.

Váš háčkovaný jednorožec má u nás doma obrovský úspěch. Doporučila jsem Vás i u logopedky. Jakou hračku nejraději háčkujete?
Nejraději háčkuji ovečky, panenky a žirafy.

Plánujete do budoucna klasický e-shop?
Klasický e-shop plánuji, ale pořád nemám čas se tím zabývat. Pracuji v Brně, z domu vyjíždím v 5 hodin ráno, vracím se v 18-19 hodin večer, tak na to nezbývá čas.

Co byste z Vašich obchůdků MilaPan nebo Bonny170 doporučila Vašim zákaznicím?
Co bych doporučila z našich obchůdků? Každý si snad něco najde. Vyšívaná očička dodají hračkám na zvláštnosti. Když už si s háčkováním dají děvčata tolik práce, tak si hračka zaslouží přidat nějakou tu korunku navíc. Odliší se tím od ostatních háčkařek a ušetří jim to čas, pokud očička vyšívají ručně. A z obchůdku Bonny170 jakoukoliv háčkovanou hračku. Budou mít originální dárek, který se běžně v obchodě nekoupí.

Nově máme zřízený e-shop na prodej vyšívaných komponentů a prodej hraček. Jmenuje Vyšívání Háčkování

Já moc děkuji za zaslání kukadel, čumáčků, pusinek a především dvou hraček. Přeji spoustu spokojených zákazníků.

Příjemné nakupování.

Hezký den Katka

UNBOXING 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.