Unboxing s MojeGalanterka

11.3.2022

Stylový hrníček pro pletařky či háčkařky a novinková klubíčka od MojeGalanterka. Pojďte se nechat inspirovat v rozbalování balíčku od oblíbeného e-shopu nejen s klubíčky.

V posledním Povídání u klubíčka 30 jsme si rozbalili novinková klubíčka značky Etrofil, která můžete pořídit v e-shopu MojeGalanterka.cz. Hned jsem jedno z klubek hodila na háček a věřím, že Vás ta jemnost materiálu doslova dostane. Co jsme si rozbalili?

Klubíčko ETROFIL BABY LUX, 100 g a návin 250 m. Jedná se o směs 60% bambusu a 40% polyamidu. Vlákno je příjemně seskané, takže ačkoliv se jedná o bambus, pěkně se s ním pracuje a netřepí se. Háčkovala jsem háčkem 4.5 a 5 mm a na mé utahování jsou to přesně háčky, co sedí ke vzoru z dlouhých sloupků. Na krátké sloupky třeba na čepici bych vzala určitě šestku háček. Jak klubíčko, tak výrobek je krásně měkoučký a jakoby matný. Předpokládám, že vše krapet povolí, což bambus běžně dělá. Doputovala barvička pudrová růžová 70365 a modrošedozelená č. 70441.

Mám dohromady pět klubíček, tj. 500g, což vystačí na jarní či podzimní crop svetřík (krátký) velikosti 40-42. Na běžný svetřík bude potřeba cca 700g. Na video návod se můžete brzy těšit, je to lahoda pro tvoření. Baby Lux se dále hodí na čepičky, dětské deky, plédy, jarní a podzimní šátky, svetříky a kardigany.

Dále jsme si rozbalili ETROFIL KASMIR, 100 g  s návinem 225 metrů. Co se týče materiálu, je to 100% mikro kašmírová polyamidová příze, která má mírný chloupek a kašmírový vzhled. Oproti originálnímu kašmíru však má podstatně levnější cenovku. Na omak je příze nádherně měkoučká a díky složení bude i hřejivá. Hodí se na přechod zima – jaro nebo podzim – zima na šátky, šály, tunely, svetříky, ponča, čepice či deky a plédy. Rozbalili jsme si barvičku ledově růžovou MA037. Jestli si chcete dopřát dotek luxusu, tak je KASMIR super volba. 

A jako překvapení k nám doputovala nová řada stylového hrníčku Moje Galanterka. Na kafíčko nebo čajík, jako dárek pro sebe či pro kamarádku. Původní edici hrníčků používám dodnes a moc děkuji za novou řadu s jarním nádechem. Limitovanou edici hrníčků pořídíte přímo zde.

Klubíčka i hrníčky zakoupíte v e-shopu v e-shopu MojeGalanterka.cz.

Pohodový nákup.

Video z rozbalování balíčku naleznete

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.