Unboxing Tvořivé pacičky

30.12.2020

V posledním prosincovém rozbalování balíčku k nám dorazila obrovská krabice od e-shopu Tvořivé Pacičky. A čekalo nás obrovské překvapení. Pojďte se podívat.

První rozbalování balíčku s www.tvorivepacicky.cz jsem dohledala na facebooku zde. Bylo to poslední ze série rozbalování, které probíhalo pouze na sociální síti. Od té doby se snažím unboxing klubíček zpracovat do videa, doplnit fotografiemi a článkem, a pokud se jedná o první e-shop, vyzpovídám i paní majitelku. Videa z rozbalování balíčků můžete vždy pohodlně najít na mém youtube kanále nebo zde na webu na pravé straně v rubrice “Unboxing”. Podle zpětné vazby, kterou od Vás mám, se Vám rozbalování líbí, jelikož si můžete i opakovaně prohlédnout klubíčka online ve videu před tím, než si je zakoupíte v e-shopu.

V dnešní krabici k nám doputovaly novinky z e-shopu www.tvorivepacicky.cz a rozbalili jsme si nádhernou várku bambulí a bambulkových setů od Mia HandMade Design.

Navíc, až do konce ledna 2021 můžete uplatnit slevový kód KRAMPOLINKA2021 a při nákupu nad 699 Kč získáte dopravu ZDARMA!

A co nás čekalo v balíčku?

HIMALAYA AIRWOOL MULTI, 100g/155m, 74% akryl, 13% polyamid,13% vlna, na webu naleznete video návod na dětský svetr zde, je to lehká a hřejivá příze typově péřová bunda.
HIMALAYA NORDIC, úplná letošní novinka, 50g/85m, 88% akryl, 8% polyamid, 4% viskóza, lehoučká a hřejivá super na nákrčníky či šály a čepice.
HIMALAYA EVERYDAY BIG, 100g/80m, 100% antipiling akryl,  měkká s leskem, když použijete správnou velikost háčku, tak si ji zamilujete. Je vyloženě do zimy a mrazu jako dělaná.
HIMALAYA DOLPHIN BABY, 100g/120m, 100% mikropolyester, na www.tvorivepacicky.cz za 59 Kč, velký výběr barev plus možnost objedná vzorník! U nás na webu je nepřeberný výběr návodů, ke kterým postupně doplním i videa.
HIMALAYA BUKET, 100g/210 m, 98% akryl a 2% flitry, jakoby dutinka, super na svetry, nákrčník či čepici na podzim  a jaro.

YARNART CHRISTMAS, 50g/142m, 100% polyamid na Vánoční či Velikonoční dekorace, koberečky, věnce, ozdoby.
YARNART MINK, 50g/75m, 100% polyamid na medvídky, koberečky, homedecor, ale i oblečení typu vesta, botičky atd.
YARNART HAPPY, 100g/175m, s lesklou nitkou 100%mikropolyester, také na medvídky, koberečky, homedecor, ale i oblečení typu vesta, botičky atd. Háčkovala jsem i bambule.

Hitovka ALIZE PUFFY, 100g/9 metrů, 100% mikropolyester, na pyžamkožrouty, polštáře, deky, PRACUJE SE PRSTY, není třeba ani háček ani jehlice.

BAMBULE a BAMBULKOVÉ SETY od @mia_handmade_design zakoupíte na www.tvorivepacicky.cz v nejrůznějších setech a velikostech a jsou prostě TOP!!

A protože je to naše první webové představení e-shopu, přináším Vám rozhovor s paní Gábinkou Marvanovou, majitelkou e-shopu.

Gábi, jak vznikl název Tvořivé pacičky? První i druhá zásilka od Vás měla přelep značkových výrobků pro pejsky a kočičky. To mi ve spojení s názvem e-shopu vždy vykouzlí úsměv.
Jsem kreativec tělem i duší a cesta k Tvořivým pacičkám byla vcelku dlouhá. Když jsem poprvé otěhotněla, tak jsem bohužel musela odložit olejové barvy a přišla “nuda”. Vzpomněla jsem si na moji prababičku, která mne učila háčkovat, a tak jsem vyměnila paletu a barvy za háček s klubkem. Kupodivu se výrobky hned začaly prodávat, a jelikož jsem si v té době pořídila i prvního pejska – Samuela, vznikl název Samova dílnička, což je prodejní platforma mých handmade výrobků.

Následně se mi doma hromadila klubíčka, která jsem „ nutně potřebovala“ a já věděla, že chci být doma s dětma a věnovat se jim. Zůstala mi možnost “práce z domu”, takže jsem spojila svou novou vášeň pro klubíčka a tvoření. Chtěla jsem pokračovat i v tradici v názvu, odvozených od pejsků, jelikož v té době jsem měla již dva. No a vznikl název Tvořivé pacičky. Nejdříve jsem prodávala přes FB, jako asi většina v té době, ale potom se už sklad i zakázky hodně rozrostly, takže v roce 2016 vznik eshop.

Gábi háček nebo jehlice?
Háček! S ním si přijdu obratnější, ale chystám se ty jehlice pokořit. Prababička pletla ponožky a rukavice  na 4 jehlicích. Takže výzva do ruku 2021 je jasná!

Co máte zrovna na háčku?
Tak o tom bych mohla psát hodiny. Několik rozdělaných projektů. Mám tolik nápadů, ale jenom jedny ruce. Momentálně mám rozdělaného krokodýla, méďu, asi 2 čepice, a do toho jsem opět vytáhla barvy a štětce. No a snažím se i fotit.

Jaké je Vaše oblíbené klubíčko?
Mám ráda Dolphin Baby. Dělám z ní ráda hračky, deky a věci pro děti, ale zkouším i nová klubíčka. Problém je v tom, že pokud máte eshop, jak dojde nové zboží, všechno si nosíte, alespoň po klubku, domu na otestování. A po 14 dnech zjistíte, že se klubka doma kupí a kupí a vy stejně nestíháte, tak je zase nosíte zpět, jinak doma budete zavalení.

A co Tvořívé pacičky chystají?
Stále se budu snažit rozšiřovat  nabídku  e-shopu. Také zavádím ,,Balíkovnu a Zásilkovnu,, a částečně i  dodávky na Slovensko. Také mám v plánu modernizaci e-shopu. No co Vám budu povídat, je toho spousty.

Já Gábince moc děkuji za rozhovor, za balíček, přeji pohodový a tvořivý rok. A jen připomínám, že Tvořivé pacičky můžete nalézt na facebooku zde nebo sledovat na Instagramu zde, kde probíhá i spousta soutěží.

Hezký den všem

UNBOXING

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.