Unboxing YarnArt a letošní novinky

30.11.2021

Společně jsme si rozbalili parádní novinky z katalogu YarnArt 2021-2022 a prolistovali novým kalendářem Krampolinka na rok 2022. Pojďte mrknout.

V Povídání u klubíčka jsme si společně rozbalili a prolistovali nový nástěnný kalendář Krampolinka na rok 2022. V kalendáři naleznete 12+1 originálních návodů z přízí YarnArt. Neváhejte a udělejte si radost kalendářem ve velikosti A3 na lesklém papíře. Proč? Protože obsahuje návody, které se už nikde jinde nikdy neobjeví! Kalendář Krampolinka 2022 zakoupíte výhradně na Pletemesi.cz nebo Pletiemesi.sk za super cenovku 299 Kč. Spěchejte! Kalendářů je pro celou Českou a Slovenskou republiku k dispozici pouze tisíc kusů a pak? Pak už nebudou. Více v článku zde.

Dále jsme si rozbalili balíček novinkových klubíček. Přicestovala hebká klubíčka YarnArt Jeans Bamboo. Jemná příze s mírným zákrutem, sametová na dotek. Klubíčko má  50g a návin 150m. Složení je 50% bambus a 50% akryl a máme celé balení oblíbené barvy mint 119. Jeans Bamboo je měkoučká na oblečení nejen pro miminka, ale třeba i deky a hračky. Už se moc těším na tvoření. Příze má neobvyklé složení, které jsem zatím jinde neviděla.

Dále jsme si rozbalili novinku hebké buklé YarnArt Frizzy. Klubíčka mají 150g a návin105m. Složení Frizzy je 77% akryl, 20% vlna a 3% polyester. Máme barvu 418. Minulý víkend jsem skočila do obchodu a byla jsem překvapená, kolik výrobků typu buklé jsem viděla. Svetříky, kabátky, vesty, oversize svetry – zkrátka a dobře. Kdo letos a příští sezónu nemá buklé, jakoby nebyl. Frizzy mi přišla vyloženě vhod a už jsem v polovině vesty, na kterou se můžete brzy těšit. Bude mít velikost 40-42, spíše kratší a spotřebovala jsem všechna tři klubíčka. Pro delší vestu nebo větší velikost to bude určitě chtít klubíček více.

Moc děkuji BezvaPleteni.cz, výhradnímu dovozci přízí YarnArt do ČR, za zaslání balíčku. Klubíčka zakoupíte na Pletemesi.cz nebo Pletiemesi.sk.

Pohodový nákup.

Povídání u klubíčka 24

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.