Háčkované čtverce

3.12.2023

Sto návodů na barevné čtverce na Vás čeká v knižní novince Háčkované čtverce. Pořídíte u Knihcentrum.

Kniha Háčkované čtverce je nová publikace britské autorky Sarah Callardové. Kniha v originále vyšla v roce 2022 a letos na podzim byla přeložena do českého jazyka. Po dlouhé době musím přiznat, že jsem byla velmi nadšená obsahem. Kniha je plná kreativních technik s nákresy a postupy a naleznete v ní sto popisů na háčkované čtverce včetně grafického nákresu čtverců. Na začátku knihy jsou i nákresy jednotlivých sloupků. Každý čtvereček má svůj umělecký název a hýří barvami. Některé čtverce se háčkují ze středu, jiné z rohu do rohu a další od spodní hrany. Kniha obsahuje i mozaikové háčkování, což na čtvercích nebo projektech vypadá fantasticky. V závěru knihy je navíc osm konkrétních návodů, co lze ze čtverců vyrobit.

Publikaci bych doporučila odvážným začátečníkům a všem háčkařkám, které chtějí mít ve své knihovně kvalitní vzorník čtverců. Nákresy a vzory jsou totiž tak inspirativní, že mnohé lze využít i samostatně třeba na háčkované oblečení, šály nebo šátky.

Kniha Háčkované záložky do knížek je brožovaná bez přebalu lesklá, má 173 stran a pořídíte ji na Knihcentrum.cz.

Až do 31. prosince 2023 mám pro Vás SLEVU 100 Kč u nákupu nad 1099 Kč a dopravné zdarma. Stačí před dokončením nákupu zadat kód: ADVENT100. Slevu můžete uplatnit na cokoliv na Knihcentrum.cz

Video podcast Povídání u klubíčka #79

Pohodové tvoření.

K.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..