Kniha Háčkování – Je to tak snadné

23.1.2022

Ve streamovém vysílání Povídání u klubíčka jsme se věnovali publikacím o háčkování. Dnes si představíme knihu pro úplné začátečníky s názvem Háčkování Je to tak snadné.

Kniha Háčkování s podtitulem Je to tak snadné byla vydána v roce 2015, dotisk v roce 2021, a jedná se o překlad německého originálu „Häkeln“. Autorkou je Lydia Tresselt. Pokud Vám říká něco pojem Lalylala – tak ano, jste správně. Lydia Tresselt je i designérkou této poměrně známé a oblíbené háčkované postavičky. Profil autorky a návody můžete zakoupit na Ravelry zde.

Co se týče publikace Háčkování – doporučila bych ji začátečníkům. Každý sloupek je zde vyobrazen fotografickým postupem. Přehledně a jednoduše. Navíc kniha obsahuje 16 motivačních projektů, na kterých si můžete jednotlivé sloupky hned vyzkoušet. V projektech se nejvíce využívá příze Catania, což je 100% česaná mercerovaná bavlna německého výrobce Schachenmayr. Klubíčko 50g/125m.

Kniha je průvodcem technikou háčkování, v podstatě se jedná o knižní kurz háčkování pro každého.  Z návodů si můžete vyrobit taštičku, náramky, masážní žínku, nástěnný závěs, vlaječkovou girlandu, obal na polštář, nákrčník, deku, koberec, košíky na zavěšení, tašku, medúzky, obal na láhev, obal na zápisník, ale třeba i bowlingový set.

Kniha Háčkovaní je brožovaná bez přebalu lesklá, má 64 stránek a za sympatickou cenu 143 Kč zakoupíte na Knihcentrum.cz

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..