Maminka Blogerka: prvenství a velké díky

23.11.2018

Od snídaně s porotou po vyhlášení výsledků – vše bylo nádherné, inspirující, plné emocí, poznávání a pozitivní energie na vlně dobré nálady a smíchu. Ani na háček mi nezůstal čas. V péči „maminek“ z redakce maminka.cz jsem si připadala jako princezna. Tak takový byl 21. listopad 2018.

Den se od rána nesl v duchu sdělování inspirativních příběhů – zatlačila jsem nejednu slzu. Devět maminek z více než 340 přihlášených, které věří, že když se něco dělá s maminkovskou láskou, můžete pohnout světem.

Maminky podnikatelky, kterým se při rodičovské povedl husarský kousek v podobě fungujících firem s již světovým renomé, kolegyňky blogerky, které si při maminkování vyšetří čas pro ostatní maminky a věnují se rodinným tématům, dětem a zdravému životními stylu, a pak maminky hrdinky. U jejich příběhů jsem si uvědomila, že inspirují už jen tím, že JSOU. Kvůli svým DĚTEM se popraly nebo denně zápasí s osudem a se zdviženou hlavou a plné optimismu kráčí dál životem…zkrátka maminky s velkým M. Bez ohledu na výsledky – holky jste frajerky.

Do finále nás devět žen doneslo více než 450 tisíc hlasů – Vašich hlasů, bez kterých by mi tento den v životě zkrátka unikl. Moc Vám děkuji za přízeň a podporu po celou dobu soutěže.

Velké díky patří paní Dáši Lopourové Klinské, která přišla s nápadem přihlásit projekt Krampolinka do projektu Maminka blogerka roku 2018. Doufám, že se nebude zlobit, když zveřejním její zprávu: „Dobré ráno, milá Katko, jsem opravdu moc ráda, ze konec dobrý vyvážil všechna ta „odhalení se“ na veřejnosti, která vám tato soutěž způsobila. Háčkování v Čechách a na Moravě jako takovému určitě ale už jen Vaše účast pomohla (a to ještě nemluvím o krááaasném prvním místě)….. Z celého průběhu soutěže byla znát vděčnost klikajících k Vám – u většiny z naší skupinky i těch příbuzenských partiček po celé Evropě. Mít rád a pečovat o své vlastní dítě za každou cenu, patří k rodičovským pudům, není to úkol mnohdy lehký a vyžaduje sílu, odříkání sebe sama a je to v některých případech celoživotní boj. Ale jako matka ještě navíc motivovat jiné a rozdávat „sebesama“ pro jakékoliv „cizé“ je v mých očích o level výše a nesmírně si Vás za to Kačenko vážím. Velký dík za to, že JSTE!“ 

Pilotní ročník projektu Maminka.cz se odehrával v restauraci SOHO a částečně v nakladatelství CNC. S Marťou (maminka hrdinka z Ostravy) jsme vyzkoušely luxusní ubytování v hotelu Mama Shelter (kytičkový nákrčník ombré na profi fotce viz galerie – WOW). Vše pod bedlivým dohledem event managerek, stylistek a profesionálních fotografů z redakce maminka.cz.

V porotě zasedla Alice Rossi z redakce maminka.cz (autorka nápadu na projekt – velké díky), patronky projektu Andrea Růžičková, Marika Šoposká a Tamara Klusová a další porotci jako Lenka Koenigsmark, marketingová ředitelka MATTELu (pro ČR, SR a Maďarsko), Michal Tvrdý, ředitel marketingu kliniky YES VISAGE a Nicole Groesslová, Head of communication ANSWEAR.

Večerem provázel úžasný Vojtěch Bernatský a zazpíval Ondřej Ruml.

A teď pár postřehů, co se odehrálo tak nějak za oponou 🙂

Na generálce předávání (bez konečných výsledků samozřejmě) jsme si s děvčaty vyzkoušely známou scénu z filmu Slečna drsňák, ukázka zde.

Při líčení se o nás cateringově redakce báječně postarala – ovoce, obložené stoly jídlem, sendviče, zákusky, buchta. Problém byl, že jsme tu „svačinu“ doslova prokecaly, takže po generálce v SOHO před příjezdem hostů jsme byly značně hladové. Zachránil nás chleba s máslem a voda (nutno podotknout, že vše bylo vynikající a z domácí produkce, snad i voda byla z tajného pražského pramene).

Já osobně jsem po vyhlášení byla na raw stravě. Dala jsem si tatarák, sushi a marinovaného lososa. Za to wasabi na zácloně se strašně omlouvám. Kleštičky v misce značně pružily a dost mi to připomnělo scénu z Pretty Women, ukázka zde.

Květinu jsem původně chtěla věnovat patronce naší kategorie paní Marice Šoposké, ale přišlo mi, že dlužím velké díky paní Alici Rossi za její nápad na projekt Maminka roku 2018 (tak nějak mi připadlo, že to v té slavnostní atmosféře bylo málo zmíněno).

Volba poroty na celkovou vítězku byla skvělá. Radunka získala první místo v kategorii maminka hrdinka a věnovat celkovou výhru Kristýnce mi přišlo úplně nejvíce fér. Nad rámec cen jsme na prvním a druhém místě získaly poukaz na trampolínu. Já svůj věnovala Martince (maminka hrdinka na třetí pozici). Doufám, že se sponzor nebude zlobit. Přišlo mi to jako výborný nápad. Martinka má tři děti, velkou zahradu a trampolína se tam bude více vyjímat než u nás.

S pokutou za špatné parkování v Olomouci jsem sice úplně nepočítala, ale naštěstí to nebyla závratná částka a příště si dám pozor na blokové čištění včas :).

Velké díky patří Vám, hlasujícím, organizátorům, porotcům a sponzorům. Byl to neskutečný den a večer. Na chvilku jsem se totiž zastavila a zjistila, že BÝT MAMINKOU je to nejskvělejší, co mě v životě vůbec mohlo potkat!

Co bude dál? Vše poběží ve starých Krampolinkovských kolejích, jen teď budu více času věnovat psaní knihy (termín odevzdání se blíží) a rekonstrukci domku. Takže záplava návodů bude mít možná pomalejší průběh.

Mějte se krásně, odpočívejte, užívejte, háčkujte a mějte se rádi.

Krásný den všem

Katka

STOJÍ ZA NAVŠTÍVENÍ

  • Holky blogerky

Similife

Time for Mommy

  • Holky podnikatelky

Petit Lulu – látkové pleny

Rosa Mitnik – luxusní kabelky

Penzion Sněžná – nádherné ubytování v roubence

VIDEO z předávání cen a poděkování Maminka Blogerka zde

FOTOGALERIE

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..