Mašličko-kytička

22.6.2019

Letím na oslavu. V rychlosti balím dárek a ouha, někam se mi poděla stuha. Teda, spíš cokoliv, čím bych balíček mohla ozdobit. Zalovím v rychlosti ve své syslírně a popadám dva různé materiály, které by mohly vypadat zajímavě. A pouštím se do tvoření.

Teda – nečekejte nějaký převrat. Je to prostě mašličko-kytička, která je v podstatě umotaná na dlani a zapošitá nití. Zkrátka maličkost, která ale zachrání situaci a dáreček ozvláštní. Mrkněte na video, jak na ni.

Mašličko-kytička
Příze: YarnArt Ribbon (zakoupíte na www.mojegalanterka.cz) nebo Prima Šňůry 5mm/3.5mm (zakoupíte na www.primaprize.cz)
Ruce, jehla a nit
Cca 10 minut

Ribbon
Navlečeme si nit do jehly a necháme v pohotovosti po ruce. Pro Ribbon omotáme 8-10x kolem dlaně. Dbáme na to, aby se nám příze co nejméně překroutila a zůstala hezky „placatá“. Necháme si delší volný konec, Ribbon omotáme kolem dlaně, volným koncem omotáme střed cca 2-3x. V zadní části kytičky zapošijeme. Nesukujeme, ať je střed co nejvíce placatý, ať ho můžeme přilepit nebo tavnou pistolí přichytit na dárek. Ribbon v live videu zde.

Prima Šňůry
Navlečeme si nit do jehly a necháme v pohotovosti po ruce. Pro Prima Šňůry omotáme 6-8x kolem dlaně. Dbáme na to, aby se nám příze co nejméně překroutila a zůstala hezky srovnaná. Necháme si delší volný konec, Šňůry omotáme kolem dlaně, volným koncem omotáme střed cca 2-3x. V zadní části kytičky zapošijeme. Nesukujeme, ať je střed co nejvíce placatý, ať ho můžeme přilepit nebo tavnou pistolí přichytit na dárek. Prima Šňůry v live videu zde.

Ať se dílko podaří.

Pro rady, nápady a inspiraci jsem založila novou facebookovou skupinku, kde se snažím co nejrychleji reagovat na vaše dotazy, proto neváhejte a připojte se zde.
Mé další háčkoprojekty můžete sledovat na stránce Krampolinka Háčkování nejen na focení, případně se můžete přihlásit k odběru na youtube kanálu zde.
Co se zrovna tvoří #workinprogress naleznete na mém instagramového účtu zde.
Chcete mít jistotu, že Vám žádný návod zdarma neunikne? Můžete se přihlásit i k odběru novinek tohoto webu a každý nový návod zde uveřejněný Vám přijde v odkazu do Vašeho e-mailu.

Už máte novou APKU PRO ANDROID? Můžete zdarma stáhnout do svého telefonu/tabletu zde.

Mnohokrát děkuji za podporu, přízeň a především Váš čas.

Krásné tvoření a hodně zdaru přeje

Kačka

 

VIDEO

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..