Módní čepice

11.3.2022

V Povídání u klubíčka jsme si společně prolistovali knihou Módní čepice. Kniha je plná inspirace na pletené čepice různých tvarů i velikostí.

Publikace Módní čepice s podnázvem Vlastnoručně pletené čepice pro celou rodinu je z řady TOPP (Tvoříme originálně pro potěšení) vyšla v německém originále již v roce 2012 a od roku 2014 je k dostání i u nás. Originální název Mützenmode je z per autorek Frauke Kiedaisch, kterou můžete nalézt na Ravelry a Tanji Steinbach, která má vlastní webovou stránku a blog s návody zde.

Kniha obsahuje 15 modelů na háčkované čepice pro děti od obvodu hlavičky 36 cm až po dospělé s obvodem hlavy 60 cm. Naleznete zde pokrývky hlavy typu kulich, baret, homeleska či skřítkovská čepice. Modely jsou vyhotoveny z přízí německých značek jako Schachenmayr či Rowan . Návody jsou rozděleny podle obtížnosti od jednoduchých po složitější a ve středu publikace je umístěna samostatná předloha s nákresy vzorů.

Kniha Módní čepice je brožovaná bez přebalu lesklá, má 32 stránek a za cenu 79 Kč zakoupíte na Knihcentrum.cz

O knihu jsme soutěžili na mém instagramu – výherci gratuluji. Listování publikací si můžete prohlédnout ve streamu Povídání u klubíčka.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..