Novinka Háčkovaná zvířátka

21.6.2021

Rádi háčkujete zvířátka nebo máte chuť se to naučit? Tato tenká publikace s pětadvacítkou návodů na háčkovaná zvířátka je přesně pro Vás.

Kniha Háčkovaná zvířátka vyšla v nakladatelství Bookmedia v roce 2020 a jedná se o překlad z německého originálu z roku 2018. Autorkou je Jana Ganseforthová a svou knížku věnovala háčkovaným zvířátkům. Zajímavostí je, že zvířátka jsou ve velikostech od 5 cm do 15 cm, takže kromě hraček ze zvířátek můžete vyrobit i klíčenky či přívěsky na batůžky nebo tašky dětem do školy či školky. Knížku zakoupíte na www.knihcentrum.cz.

Na pevném přebalu na přední i zadní straně naleznete způsoby háčkování. Vnitřní část je věnována návodům, které jsou označeny stupněm obtížnosti od začátečníků pod pokročilejší. Co mi možná v knize chybělo je obsah, ale o to větší dobrodružství na Vás čeká s každou otočenou stránkou. Autorka v knize používá příze Schachenmayr Bravo, která je dostupná i u nás v krásné barevné škále. Příze Bravo je klubíčko 50g/133 metrů, 100% akryl.

Jaké návody na Vás čekají? Návod na myšku, prasátko, ovečku, pejska, koníka, kočičku, kravičku, kuřátko, oslíka, berušku, šneka, ježka, medvěda, zajíčka, tučňáka, lva, opičku, želvu, pandu, zebru, hrocha, velblouda, žirafu, nosorožce a slona. Ať se zadaří a knížka Vám udělá radost.

Publikací jsme si online prolistovali v podcastu Povídání u klubíčka a můžete se mrknout sem.

Kniha je brožovaná bez přebalu lesklá, 1. vydání, 64 stran.

Hezký den všem

K.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..