Unboxing YarnArt na letní tvoření a soutěž

4.4.2021

V dnešním balíčku jsme si rozbalili nášup klubíček YarnArt na letní tvoření. Klubíčka nám zaslal výhradní dovozce pro Českou republiku velkoobchod BezvaPleteni.cz. Moc děkujeme.

Všechna klubíčka můžete zakoupit na www.pletemesi.cz nebo www.pletiemesi.sk, a protože Vám chci udělat Velikonoční radost, o klubíčka YarnArt na letní tvoření jsem spustila dvě soutěže. Jedna soutěž běží na mém Instagramu a druhá ve facebookové skupince Krampolinka. Zkuste štěstí! Soutěžíme do 11. dubna 2021 a můžete vyhrát úžasné balíčky, které do soutěže věnovalo www.pletemesi.cz!

SOUTĚŽ

Instagram: 6x klubíčko YarnArt Paris, 6 x klubíčko Violet Melange, 2 x klubíčko YarnArt Vegas a na zkoušku 1 x YarnArt Jeans purpurová. Zapojit se můžete zde.

Facebook: 6 x klubíčko YarnArt Tulip, 6 x klubíčko Violet Lurex, 2 x klubíčko YarnArt Vegas a na zkoušku 1 x YarnArt Jeans purpurová. Zapojit se můžete zde. (Pokud nejste členem skupinky, je potřeba nejprve požádat o přijetí).

A co nás čekalo v balíčku? No samé úžasňácké příze YarnArt přeci!

Nová purpurová barvička č. 91 YarnArt JEANS (dříve Gina), 55% bavlna a 45% akryl s českým atestem TZÚ, 50g/160m, na podzimní a jarní tvoření. Z Giny/Jeans máme na webu jarní čepičku, video návod zde. A víte co? Jeans je nejoblíbenější a nejpoužívanější příze na hračky, má úžasnou škálu barev a vyrábí se v melíru jako Jeans Crazy nebo v parádní a neobvyklé kombi Jeans Tropical. Video návod na homelesku zde.

Dále jsem si rozbalili mou topovku YarnArt VIOLET MELANGE na letní tvoření. Mám pro Vás rozháčkovaný dětský svetřík a BezvaPleteni.cz mě zachránilo s klubíčkem. Takže můžu dodělat a připravit pro Vás video návod. Violet nebo Violet Melange zakoupíte v 50 gramovém klubíčku s návinem 282 metrů. Je to 100% mercerovaná bavlna s vysokým leskem a duhová barva, jak moje dítko říká jednorožcová, je 3194. Spotřeba na dětský svetřík 116-122 bude tři klubíčka. A to mám pro Vás ještě video návod na Bolérko Violet pro dospěláky ve velikost 40-42, kde je spotřeba také tři klubíčka.

S Violet a Violet Melange můžete také kombinovat YarnArt VIOLET LUREX, 50g/270m, 96% mercerovaná bavlna a 4% metalické vlákno, jemná a splývavá, v žádném případě nekouše. Hodí se na letní tílka, topíky, trička, tuniky, šaty, sukně, svetříky či bolérka. Zelená barvička 16332 a růžová 13051. Já sama budu kombinovat všechny tři Violetky do jednoho výrobku, abyste měli představu.

Překvápko pro mne YarnArt TULIP, 50g/250m, 100% mikrovlákno, neuvěřitelně jemná a lesklá příze na letní projekty jako jsou šaty, sukně, tílka. Neodolala jsem a objednala jsem si barvu 476! Krásná je i 460 a v balíčku na nás čekala melírová fialková barva 447. Tulip má úžasnou paletu barev i melírů a já se moc a moc těším na tvoření.

YarnArt PARIS, tenčí příze 75% viskóza a 25% metalické vlákno, 50g/210 m na letní topíky a halenky. Barva 329.

YarnArt VEGAS, 60% viskóza a 40% metalické vlákno, stružková příze 50g/150m, na homedekor nebo výrobky s velkými očky. Barva 45 s vysokým leskem.

Moc a moc děkuji za krásný balíček klubíček, které jsem Vám mohla představit a současně o ně uspořádat soutěž. V podstatě se u mne ani moc neohřejí a půjdou dělat radost někomu z Vás. A kdo nebude mít štěstí, klubíčka pohodlně zakoupí na www.pletemesi.cz nebo www.pletiemesi.sk.

Pohodové letní tvoření a hodně štěstí v soutěžích!

 

ROZBALOVÁNÍ BALÍČKU

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..