Novinky a charitativní duhová klubíčka Hravá klubka

10.12.2023

V jubilejním osmdesátém podcastu Povídání u klubíčka jsme si rozbalili novinky a duhová klubíčka od Hravá klubka. Jestli jste letos prošvihli dobrý skutek, mám pro Vás jeden tip.

Onlinové vysílání bylo napěchováno novinkami a vánočními tipy od e-shopu Hravá klubka. Prodejničku a výdejní místo e-shopu naleznete v malebné Telči kousek od náměstí směrem k lávce. Jestli Ježíšek nestihne doručit žádné klubíčko, ještě stále stihne dárkovou poukázku nejlépe s osobní návštěvou prodejny po svátcích nejdříve 2. ledna 2024.

POVÍDÁDNÍ U KLUBÍČKA  #80 

Dobrodinní a dobré skutky k adventu patří. Paní Ivanka si pro všechny, co mají chuť koupí klubíček současně podpořit dobrou věc přichystala dvě charitativní klubíčka s názvem DĚTEM a TŘETÍ VĚK. Pokud klubíčka koupíte ve standardním návinu 200g/1000 m třínitka 50% bavlna a 50% akryl, tak z každého klubíčka poputuje 222 Kč na charitativní účet organizace Charita Česká republika. Děkuji, že háčkováním a nákupem klubíček pomáháte potřebným i v čase Vánoc. Klubíčka v jiných návinech či doplněné viskózovou nebo lurexovou nitkou lze objednat i mimo akci „charita“. Akce na charitativní klubíčka běží do konce ledna nebo do vyprodání 100 kusů.

Dále jsme si ukázali úžasný vánoční nápad – klubíčka do krabičky s názvem DRAHOKAM. Paní Ivanka si pro Vás přichystala lákadlo v nadílce osmnácti barevných nejen Vánočních kombinací. Každá krabička obsahuje 4 klubíčka tón v tónu. Jedná se o tenčí třínitky. Jedna nitka je 50%bavlna a 50% akryl, druhá nitka je viskóza a třetí nitka je lurexová nitka omotaná okolo viskózového vlákna. Takto tenké příze se úžasně hodí na větší projekty typu šaty, dlouhé sukně či kardigany, protože výsledný výrobek bude lehoučký a splývavý. Drahokamy se perfektně hodí na vánoční ozdoby a vánočí dečky a ubrusy kvůli zdobnosti a lesku. Pokud dvě vlákna zdvojíte, získáte složení, jako je v krabičce NEBE, ze kterého jsme háčkovali svetřík Nebe.

V adventním kalendáři 2023 jsme si zatím uháčkovali šišku Drahokam a stromeček Design Yarn. Jeden video návod na Vás stále čeká.

Už máte nový vzorník Hravá klubka? Příště s objednávkou nebo tvořením klubíček na míru nešlápnete vedle.

Z letošní vydařené kolekce duhovek jsme si rozbalili nádherné klubíčko Design Yarn ADVENT, což je limitovaná edice a klubíčka lze objednat jen do 24. prosince 2023. Kdo nestihne, tak ADVENT bohužel propásne, tak honem skočte sem.  Duhová klubíčka jsou šestinitky, ale z toho jsou dvě nitky 50%bavlna a 50% akryl a 4 viskózové nitky. Klubíčko má úžasný lesk a hodí se na celoroční projekty. V létě chladí a v zimních měsících se hodí třeba na slavnostní šaty, topíky, plédy, šály či šátky.

Další novinkové klubíčko z vánoční kolekce Design Yarn  je pěti nitka ve složení tři nitky 50% bavlna a 50% akryl, jedna nitka 60% akryl, 30% polyamid a 10% alpaka a lurexová nitka. Hodí se na projekty od podzimu do jara, které mají zahřát, takže svetříky, šátky, šály, plédy nebo zimní šaty. Jedná se o unikátní kombinaci s alpakou a lurexovou nitkou, kterou nikde jinde nenajdete.

V současné době budou nové objednávky odesílány až po novém roce a do měsíce po přijetí platby. ALE! Kdo dnes, tj. 10. prosince 2023 objedná klubíčka, zaplatí online kartou nebo QR kódem a do poznámky napíše KRAMPOLINKA VÁNOCE, tak bude Ježíšek z e-shopu Hravá klubka dělat hory doly, aby Vám klubíčka pod stromeček doručil. Pokud Vás bude ale moc, nebo si necháte objednávku na půlnoc, tak se to podařit nemusí. Tak honééém, ať z novinkových krásek můžete u pohádek vytvořit něco krásného do nového roku.

Hravá klubka můžete sledovat na FB stránce, své dílka sdílet ve skupince Hravá klubka nebo sledovat Instagram.

Pohodový nákup a krásné Vánoce všem.

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply Svetřík z duhového klubíčka Barva Vánoc - www.krampolinka.cz 3.2.2024 at 19:10

    […] Duhové klubíčko Design Yarn Barva Vánoc pořídíte v e-shopu Hravá klubka. Balíček s klubíčkem jsme si představilo v podcastu Povídání u klubíčka #80 a dále v článku zde. […]

  • Leave a Reply

    Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..