Povídání u klubíčka 70 a Křišťálová lupa

24.9.2023

Dnešní video podcast Povídání u klubíčka napsal jubilejní sedmdesátku. Jako dárek dostala Krampolinka díky vám nominaci v Křišťálové lupě 2023. V pátek mi přišel e-mail z Křišťálové lupy, že projekt KRAMPOLINKA postoupil do hlasování v kategorii ONE (WO)MAN SHOW 2023. Nemohla jsem tomu uvěřit! Díky všem nominačním hlasům, které do Křišťálové Lupy doputovaly od vás všech se háčkování zařadilo do desítky nejúspěšnějších projektů letošního roku. Krampolinka září mezi známými jmény a významnými osobnostmi. Už jen získání nominace považuji za obrovský úspěch. Všem moc a moc děkuji. Jste zkrátka úžasní.

Od pátku 22. září do 1. listopadu 2023 mohou všichni v anketě Křišťálová lupa – Cena českého internetu hlasovat. HLASOVÁNÍ ODKAZ ZDE. Každý může dát se svou e-mailovou adresou jeden hlas. Věřte, že v naší kategorii se každý hlas počítá a každý hlas má velký význam. Vyhlášení výsledků Křišťálové lupy 2023 proběhne 23. listopadu v Praze a vysílání poběží i na webu iVysilání České televize na internetu.

Troufám si říct, že minimálně za posledních pět let se v Křišťálové lupě žádný projekt, který podporuje výuku a vzdělávání v oblasti ručních prací  neobjevil. Proto hlasování pro Krampolinku z mého pohledu už není jen o háčkování nebo o mně. Krampolinka v této anketě reprezentuje všechny ruční práce, všechny weby, časopisy, pořady a tvůrce, kteří vzdělávají, natáčí výuková videa nebo píší návody se stejným záměrem jako já – předávat tradici a lásku k ruční práci jakýmkoliv způsobem, aby tady zůstala pro naše děti.  Určitě budu ráda za sdílení článku, videa i příspěvků o hlasování v různých tvořících komunitách nebo na spřátelených webech. Věřím, že se nám společnými silami dobrá věc zadaří a hodnota rukodělné výroby v očích veřejnosti díky dobrému umístění v anketě Křišťálová lupa kategorie ONE (WO)MAN SHOW vzroste.

Anketa Křišťálová lupa – Cena českého Internetu oceňuje nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého Internetu za rok 2023. Letos proběhne 18. ročník a anketa je rozdělena na hlasování internetové veřejností v osmi kategoriích. Druhou část ankety tvoří rozhodnutí odborné poroty v dalších devíti kategoriích. Více informací se můžete dočíst na webu Křišťálová lupa nebo sledovat FB.

Ještě jednou velký dík vám všem. Jste mi velkou inspirací a bez vás by Krampolinka nikdy nebyla tam, kde je.

Krásný večer

K.

PS: Velký dík věnuji paní Renatě Keňové, která v naší FB skupince vyvolala nadšení pro nominaci.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..